Wpis z mikrobloga

@widmo82: Glapcio już to sam sugerował na ostatnim stand-upie - on podnosi stópki i jest złym banksterem, przychodzi dobry wujek rząd i rozdaje hajs, przez co całe zacieśnianie polityki monetarnej przez NBP #!$%@? daje.
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: Śmieszy mnie tylko to, że Glapcio to sam powiedział, a w sumie nikt tematu nie podłapał. Tu cytat:

Obciążenie gospodarstw domowych ratami kredytu jest wysokie i rośnie, ale obciążenie gospodarstw domowych w ostatnich latach były wyjątkowo niskie. W pewnym momencie, mam nadzieję, że pod koniec 2023 r., kredytobiorcy usłyszą, że stopy procentowe idą w dół


Natomiast działania rządu, z tego punktu widzenia, są przeciwne; ten ciężar zdejmują i osłabiają. Ale
  • Odpowiedz
@widmo82: Ale ludziom pracującym w sektorze państwowym to nie chcieli dać podwyżki bo inflacja ale swojemu elektoratorowi to i 16 się znajdą.
  • Odpowiedz
Ale ludziom pracującym w sektorze państwowym to nie chcieli dać podwyżki bo inflacja


@Sin-: dali, ale tylko tym na górze, reszcie zabrakło :D
  • Odpowiedz
@widmo82: Nie jestem akurat za rozdawnictwem w tej sytuacji i nie pracuje w sektorze państwowym ale to już jawna bezczelność. To się nawet nie ma z czego śmiać.
Ten rząd jest pierd****
  • Odpowiedz