Wpis z mikrobloga

@ciemnienie: "oj mamuśka" Cię zapiekło, serio? Ty masz w ogóle jakikolwiek dystans do siebie? Nie wiedziałam, że jesteś AŻ tak wrażliwa. Chciałam rozluźnić atmosferę, zażartować sobie, a Ty odebrałaś to jako atak i jeszcze wypominasz mi "sekciarskie perypetie" ()
  • Odpowiedz
@ciemnienie: a przypominasz sobie, jak pod swoim wpisem, który usunęłaś, zwyzywałaś nas od "bezdzietnych wykolejeńców"? Nie? Szkoda, bo "wody płodowe zalały ci mózg" było właśnie za "wykolejeńców". Jeszcze potem kłamałaś, że moderacja usunęła Ci wpis, choć wyzwałaś nas w komentarzu. Ale tak, musisz powypominać coś, co było półtora roku temu, weź się już nie ośmieszaj () ten wpis też usuniesz, żeby nie zrobić z siebie błazna?
  • Odpowiedz
@Sandrinia: zdaje się że te wody płodowe to była spinka za tekst o tym że maleńkie dziecko potrzebuje mamy i piersi a nie dwóch homoseksualnych ojców. I z tego co kojarzę wcześniej z toba w ogóle nie gadałam.

No ale dziwnym trafem tu jesteś, rezem ze swoim minionem xd
  • Odpowiedz
@ciemnienie: niestety, źle pamiętasz. "Wykolejeńcy" było dawno temu, być może nawet tuż po inbie z nama. "Wody płodowe" może z miesiąc później. Ale spieranie się o to nie ma najmniejszego sensu, bo wpis dawno nie istnieje. Tak czy siak, kończę dyskusję z Tobą, bo i tak nie dogadamy się.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: nikt cie tu nie zapraszał, więc śmiało wychodź xd
@Zgrywajac_twardziela: ej, ale ta kobieta nadal zyje, prosiła o pomoc w zebraniu środków na lek, który w innych krajach ludzie w jej stanie dostają od ręki i który ratuje im życie (mukowiscydoza). Żebym ja to musiała empatycznemu superior owi tłumaczyć, no wstyd.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: bardzo dobrze, ze wiele osob nie chce miec dzieci. To jest natura sama w sobie w 100% tych przypadkow, nie przekazanie genow dalej działa na korzysc cywilizacji i społeczeństwa. To troche tak jakby chwasty same siebie wyrywały, cudowny proces.
  • Odpowiedz