Wpis z mikrobloga

@ciemnienie: Ta parka ewidentnie dostała #!$%@? na punkcje antynatalizmu, ciągle się przewijają ich wpisy o tym, że nie chcą mieć dzieci. Nie no, super, ale kto pytał xD
  • Odpowiedz
@Defined: a i tak wypowiadam się bardzo sporadycznie, z czego jeszcze rzadziej piszę "nie chcę mieć dzieci". Nie wspominając o robieniu wpisów. Nawet nie przeczytałeś tego co tam napisałam a się przyczepiłeś na siłę.
  • Odpowiedz
@Defined:

Nie ma w tym nic strasznego, ale z perspektywy osoby trzeciej tak to wyglądać może

Cóż najwyraźniej z perspektywy niewielu osób. Co w tym dziwnego, że ktoś często udziela się na tagu który go interesuje? Żeby to jeszcze było tak że my tylko na nim piszemy, a to jakiś niewielki ułamek naszej działalności na Mirko ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: już wyroslam z przedszkola, żeby się emocjonowac poparciem grupy.

Coś ci się pokręciło, bana miałam raz i nie za trykanie z antynatalami.

To po co się tu przywlekles? Zwolnij miniona z b/l to będzie się wkręcał, nawet nikt cie nie wolał.
  • Odpowiedz
@ciemnienie:

już wyroslam z przedszkola, żeby się emocjonowac poparciem grupy.

Na jakiej więc podstawie oceniasz że masz coś sensownego do powiedzenia? Na bazie swojego wybujałego ego, narcyzmu i megalomanii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coś ci się pokręciło, bana miałam raz
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: na tej samej podstawie, na której ty uważasz że twoje opinie są warte wypowiedzenia.

Nie łamie regulaminu postujac tu. Chłopie, serio ty na jakiegoś wieszcza-poetę się nadajesz, bo nadinterpretacja super ci wychodzi.

XD to się poucz angielskiego. Uuu... Grrr... Bajki, obsrsne pieluchy, kaszojady, rozplodowcy - widać że masz grubo nie halo na tym punkcie.
ciemnienie - @Zgrywajac_twardziela: na tej samej podstawie, na której ty uważasz że t...

źródło: comment_1652359282J0W3BHBNF2ET0MsfrXsSFY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ciemnienie:

na tej samej podstawie, na której ty uważasz że twoje opinie są warte wypowiedzenia.

Ależ ja plusów mam wiele, często ktoś mi pisze, że mądra wypowiedź, niedawno nawet jakiś nowy Mirek na PW mi podziękował za wpisy na tagu. W stosunku do Twoich "mądrości" nigdy nie widziałem jakichkolwiek przychylnych słów ¯\_(ツ)_/¯

Nie łamie regulaminu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ciemnienie: wtedy to nie jest antynatalizm, tylko child free

@ardiuno: chyba dokładnie odwrotnie.
Antynatalizm nie ma nic wspólnego z niechęcią do dzieci. Child free polega na niechęci do dzieci i niechęci do konieczności poświęcania im czasu.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: serio, autentycznie masz mentalnosc przedszkola xd Pewnie się emocjonowales słoneczkami w zeszycie, tak jak plusami na wykopie.
Jakie pisanie bredni? Otagowales źle wpis albo celowo tak a nie inaczej i jest to wykorzystane do krytyki myślicieli twojego pokroju.

Papisz z żółtymi mordami a czepiasz się skrótu do black list. Ok, do ciebie pełnymi zdaniami xd

Nie, no jasne, że ty. To nie ja wrzucam grafiki takie jak na samej
  • Odpowiedz