Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hekktik: słyszysz że sapię? Masz urojenia? Na choroby psychiczne pomoże Ci lekarz. No chyba że jesteś u siebie, wtedy leki i na front ruski żołnierzu ;)

o #!$%@? kalingrad oglosi sie republiką rotfl


@hekktik: W końcu by mogliby wjechać do Polski czy Litwy po zakupy bo sklepu u nich pustoszeją a ruskie nie śpieszą im z pomocą. Powiem Ci więcej - wojska które tam stacjonują nie są tam po to
  • Odpowiedz
@Muko: no fakt. Ukraińcy wykazali się wielką nienawiścią nie ustępujac ruskim, kiedy oni ich zaatakowali.
@Bartholomew: tylko to nie tłumaczy strzału w plecy. Rozmawiali i poszli, dobiega ruski i strzela. Oni byli nieuzbrojeni wiec i tak by sie nie bronili. Zabili by na miejscu i mieliby pewność, że zginęli (a tak 1 osoba wezwala pomoc)
  • Odpowiedz
Korwin i Konfa i tak powiedzą, że nie ma dowodów i to ukraińska prowokacja. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@efek: A jak nie powiedzą to co zrobisz? Usuniesz konto? Przeprosisz publicznie za tego propagandowego chochoła? Czy honoru u was zero i na drugi dzień dalej będziesz ze swoimi lewackimi kolegami pisał te antypolskie wysrywy?
  • Odpowiedz
@Muko: negocjacje.
Wbije Ci na chatę i zacznę rozkradać Ci Tv, lodowke itp rozwalam Ci dom. Ty kazesz mi #!$%@?ć, a ja powiem "moze jakieś negocjacje, ja biore salon, a ty łazienke"
  • Odpowiedz
Rosyjscy żołnierze


@hekktik: o rosyjskich żołnierzach piszą wszyscy bo to tym jest ten wpis ¯\_(ツ)_/¯ I o to chodzi że nie staną się republiką, prędzej będą umierać z głodu i od strzałów ruskich żołnierzy bo po to są tam trzymani i nie mogą tych terytoriów opuścić choć @Muko mówi że wojna nie jest przesądzona bo ruskie nie rzucili wszystkiego w czym się myli - ruskie rzucili już wszystko co mogą i
  • Odpowiedz
@aarahon:

o rosyjskich żołnierzach piszą wszyscy bo to tym jest ten wpis

buah cymbale, ty do mnie napsales per ruski zolnierzu. jestes kolejny odklejencem, nie wiem po ch w ogole do mnie piszesz nic do ciebie wyzej nie pisalem. splyn bo szkoda czasu
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nie, jak autorzy filmu, którzy podkreślili, że to przykład POTENCJALNEJ zbrodni wojennej.


@Bartholomew: Może, ale widzę, że kolega wyżej coś ciekawego napisał co wygodnie pominąłeś więc go zacytuję:

@Bartholomew: Ty mistrzu, a co takiego trzeba powiedzieć, aby uzasadnić strzał w plecy do odchodzącego od ciebie, uzbrojonego cywila, który nie stanowi dla ciebie zagrożenia?


~ @aegispolis:
  • Odpowiedz