Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tyrande:

@Kryspin013:

są notatki do profilu, żeby wiedzieć z kim się ma doczynienia. Można sobie zrobić notatkę i potem widzisz czyjeś posty, klikasz w profil i masz notatke "onuca".

taka opcja jest "notatki" na wykopie. Strasznie to potem ludzi w dupę szczypie
  • Odpowiedz
Pierwsze widzę! Coś podobnego! Czego to ludzie nie wymyślą.


@Bartholomew: a nie ma za co.

Chodzi mi o to, że komuś się chce bawić w ogłaszanie światu rewelacji tego typu (jeszcze screena
  • Odpowiedz
@hekktik: bardzo merytoryczna odpowiedź. Szkoda tylko że ludzie takich jak Ty słuchają tylko w jednym miejscu.


Akurat to wiem, dlatego nie wiem dlaczego ludzie tu się spuszczają nad tym, że rosja przegrywa.


@Muko: Bo w momencie wystawienia wszystkiego zostanie przeprowadzony na nich atak i stracą wszystkie sprzęty, nie będą mieli czym walczyć - ergo - z automatu przegrają wojnę. Tak, wystawienie wszystkiego co mają z automatu kończy
  • Odpowiedz
@Bartholomew:
Sytuacja. Wbijam Ci na chatę i zabijam psa/kota innego domownika. Masz nagranie na kamerze i idziesz na policje, a policja mówi, że nie może mi nic zrobić i mnie potępić, bo może miałam powód. Nie wiemy tego, nie ma glosu na nagraniu.

Taka sama logika.

Nie wazne o czym rozmawiali. Nic NIC nie daje powodu do takiego zachowania z nagrania, zeby teraz nie pluć na
  • Odpowiedz
bardzo merytoryczna odpowiedź. Szkoda tylko że ludzie takich jak Ty słuchają tylko w jednym miejscu.

w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aarahon: co tam sapiesz merytoryczny cymbale?
  • Odpowiedz
@aarahon:

Ściągnięcie sił z Kaliningradu jest dla nich możliwe bo normalnie ich puszczą i Ukraina się na to zgodzi. Ale wiesz że wtedy oni ogłoszą się republiką? xD


o #!$%@? kalingrad oglosi sie republiką rotfl
  • Odpowiedz