Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

uzasadnić strzał w plecy


@Kryspin013: Tworzenie takich scenariuszy jest bezcelowe. Zawsze będzie tak, że "mój scenariusz jest lepszy" więc dyskusja będzie jałowa. Może mieli rozkaz aby ich odstrzelić ale po prostu nie mieli odwagi patrzeć im przy tym w oczy.
  • Odpowiedz
@Muko: czy ja pisałem coś o wyrzucaniu putina? Mogli by zacząć od prostszych rzeczy, jak np. nie popełnianie zbrodni wojennych i morderstw na cywilach.
  • Odpowiedz
@Muko: No tak klasyka, przecież oni tylko wypełniają rozkazy xD Taki kapitan co wydał rozkaz to też nie rosjanin tylko z marsa przyleciał.

Lodówki i kible kradną bo też taki rozkaz.
  • Odpowiedz
Tworzenie takich scenariuszy jest bezcelowe. Zawsze będzie tak, że "mój scenariusz jest lepszy" więc dyskusja będzie jałowa. Może mieli rozkaz aby ich odstrzelić ale po prostu nie mieli odwagi patrzeć im przy tym w oczy.

Nie, jak autorzy filmu, którzy podkreślili, że to przykład POTENCJALNEJ zbrodni wojennej.


@Bartholomew: Btw, jeszcze ci odpiszę. Wpis jest tylko o tym, że Ruscy uprawiają bestialstwo a ty przychodzisz i robisz jakieś fikołki nie wiadomo po
Kryspin013 - > Tworzenie takich scenariuszy jest bezcelowe. Zawsze będzie tak, że "mó...

źródło: comment_1652352243P3itELPj9WBda5RMSlMMZ5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz