Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Problem w tym, że każdy może sobie opowiedzieć dowolną historię do filmu.


@Bartholomew: W sensie, że co? Film jest od tyłu puszczony i dobrzy rosjanie wskrzeszają ukraińskich cywili? Przecież widać wyraźnie, że to nieuzbrojeni cywile, po krótkiej rozmowie się rozchodzą, po czym ruskie się odwracają i strzelają im w plecy.
  • Odpowiedz
@Drmscape2:

Nie wiadomo o czym rozmawiali, nie wiadomo o co mieli do nich pretensję. Napisałem że nie będę tworzył żadnych scenariuszy a mógłbym dziesiątki dowolnych.

@Kryspin013:

miałem akurat w notatkach o nim xD


W ramkach to trzymasz nad łóżkiem? xD
  • Odpowiedz
Nie wiadomo o czym rozmawiali, nie wiadomo o co mieli do nich pretensję. Napisałem że nie będę tworzył żadnych scenariuszy a mógłbym dziesiątki dowolnych.


@Bartholomew: I jaka rozmowa twoim zdaniem by usprawiedliła strzelanie w plecy cywilowi?
  • Odpowiedz
miałem akurat w notatkach o nim xD

W ramkach to trzymasz nad łóżkiem? xD


@Bartholomew: lol, są notatki do profilu, żeby wiedzieć z kim się ma doczynienia. Można sobie zrobić notatkę i potem widzisz czyjeś posty, klikasz w profil i masz notatke "onuca".

O czym mogli rozmawiać? Jaka by ta rozmowa nie była, to nie ma wytlumaczenia dla strzelania w plecy.
Jakby sie tam wyzywali i Ukraincy zagrozili ze zabiją mu
  • Odpowiedz
Nie wiadomo o czym rozmawiali, nie wiadomo o co mieli do nich pretensję.


@Bartholomew: Ty mistrzu, a co takiego trzeba powiedzieć, aby uzasadnić strzał w plecy do odchodzącego od ciebie, uzbrojonego cywila, który nie stanowi dla ciebie zagrożenia?
  • Odpowiedz
  • 5
@sianowydymm nie wiem skąd wziąłeś ten opis, ale z materiału CNN wynika, że jeden mężczyzna zginął na miejscu, drugi się podniósł, zadzwonił po pomoc, ale również zmarł od odniesionych ran, ponieważ ukraińscy żołnierze nie mogli mu pomóc, z powodu ostrzeliwania przez ruskich. Ludzi, którzy nie rozumieją tego filmiku, wprowadzasz w błąd.
  • Odpowiedz
Ale ukraina jest już przegrana.


@Muko: Bo są w stanie odpierać powoli ruskich na każdym froncie a coraz więcej broni tylko ten proces przyspiesza?
  • Odpowiedz
@Muko: Bo nie mogą rzucić wszystkiego, rzucenie wszystkiego mogłoby się skończyć ruchami separastycznych partyzantek a także reakcją Japonii czy też Chin. Dodatkowo taki ruch bez zajęcia całej Ukrainy będzie oznaką przegranej wojny ponieważ użyliby całej swojej siły bez pokonania małego w stosunku do nich kraju. Do tego trzeba pamiętać o jednostkach które są gotowe do sabotażu na terenie rosji. Broń nuklearna też nie jest rozwiązaniem bo jej użycie na Ukrainie spowoduje
  • Odpowiedz