Wpis z mikrobloga

ej jak się wkręcić w jakieś ustawki?
pojeździł bym z kimś ale nie mam pojęcia jak w to wejść :(
tak wiem najlepiej znajdź se takich kolegów to będziecie razem kręcić, #!$%@? społeczna mocno więc to odpada
#szosa
  • 26
@MordimerMadderdin: już kilka razy leciałem z sgk i bajunio (?), na jednym bajunio fakt zrobiłem głupotę i przeleciałem przez rondo o mało nie łamiąc karku ale potem się nauczyłem żeby takich głupich rzeczy nie robić.
I druga rzecz, zazwyczaj leciałem na przodzie więc nikomu nie wadziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
praktyka czyni mistrza jak nie zacznę, w grupie to się nigdy nie nauczę
@MordimerMadderdin: ale jak chcesz zrealizować te najbardziej #!$%@? marzenia? ( ͡º ͜ʖ͡º)
ten 1000km na raz sam z nieba nie spada... na prawdę chciałem wrócić z gdańska rowerem ale druga noc dała za mocno w kość, antybiotyk i te sprawy. Następnym razem jak noc będzie dłuższa i cieplejsza!
@mati1990: Chciałeś jechać ciągiem jeszcze z Gdańska? Dobra rada: nie warto i nie dasz rady Nie warto ryzykować zdrowia swojego i cudzego. Wierz mi. Tauzen tauzenem ale każdy km więcej to proszenie się o kłopoty. Marzenia są marzeniami po to, żeby się nie spełniały tak jakbyś chciał żeby się spełniły :) Nie bądź bucem, rozmawiaj i staraj się przyjąć do wiadomości że między ludźmi są i będą różnice które trzeba sobie
@mati1990: Tylko, żebyś nie przerwał w karetce pogotowia. Kurde, busiarze rzadko kiedy robią takie trasy na strzała, gdzie tylko siedzą i trzymają kierownicę, a Ty chcesz zrobić 1600 kilometrów eksploatując swój organizm do cna. To nie jest ani mądre, ani zdrowe, ani spełnieniem marzeń. To głupota

z osłem na mózgi się pozamieniałeś


A to akurat prawda xD

Posłuchaj się Mordimera, bo Ci dobrze i zdroworozsądkowo mówi. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze