Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam patentu na własny biznes i planuję pójść w handel internetowy. Mam zaplecze magazynowe, wstępnie upatrzyłem niszę w którą warto wejść. Brakuje tylko praktyki i doświadczenia. Szukałem kursów, ale w mojej mieścinie żadna szkoła ani ośrodek kształcenia zawodowego nie oferuje takiego kierunku. Na Udemy są tylko podstawy, które niewiele wnoszą. W mojej okolicy jest sporo ofert pracy, ale dotyczą głównie prostych stanowisk (pakowanie zamówień, obsługa zwrotów i reklamacji) i szukają tylko pracowników na stałe, a nie na kilkumiesięczny staż...
Podpowiedzieć jak się przygotować do otwarcia takiego biznesu i gdzie szukać pomocy.
#handel #biznes #dzialalnoscgospodarcza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6278bfeab2e4a3f18943c639
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiedzę najlepiej zdobyć od konkurencji, zawsze jest okres wypowiedzenie, przy umowie na stałe. Co do nisz. Ja również nie wierzę w niszę, widoczne są powody skoro nikt w nie nie wchodzi. Biznes należy robić w tym na czym się znamy a nie na tym co popularne.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli chcesz być skuteczny w e-com to musisz przede wszystkim mieć duży budżet na marketing czyli FB Ads, Google Ads - jeżeli sam tego nie potrafisz to wynająć agencje, ewentualnie jeżeli masz produkty które sam tworzysz i są wyjątkowe maja dużo USP i jesteś mistrzem socila media, królem Tik Toka to możesz zrobić to za mniejsza kasę. Policz sobie wszystko dobrze, i nie zapomniaj wliczyć najważniejszego czyli CAC
  • Odpowiedz