Wpis z mikrobloga

Biblijny Dickpill

Przyjrzymy mi się księdze Ezechiela (rozdział 23, werset 20)
Ogólnie jest to część dłuższego fragmentu który traktuje o dwóch nierządnicach w Egipcie. Ogólnie dwie siostry srogo łupały się ze statuszmaxxowanymi jednostkami – Asyryjczykami, Babilończykami, żołnierzami, namiestnikami. Pismo mówi, że… no, co by tu dużo nie pisać – miały w sobie kilometry wiadomo czego.

Dopiero w Egipcie jednak miała jedna z sióstr kochanków o których tysiąclatka (popularny przekład katolicki polski z lat 60) mówi, że:

”I zapałała żądzą do swoich kochanków, którzy w sile swych członków i żądzy byli podobni do osłów i ogierów.”

W staropolskiej Biblii wujka Jakuba brzmi to tak:

„I szalała pożądliwością ku leżeniu z nimi, których ciała są jako ciała osłowe, a jako cieczenie końskie cieczenie ich.”

Cieczenie, hmmmm.Ciała osłowe, ale co, że mają duże… uszy?

Protestancki przekład z lat 60 tzw. Biblia Warszawska nie jest taka ugrzeczniona:

”Zapałała namiętnością do swoich zalotników, których członki były jak członki osłów, a wytrysk ich nasienia jak wytrysk ogierów.”

Już w Biblii wielki khutas kojarzony był z rozwiązłością, jurnością, chutliwością, lubieżnością no i ogólnie r00chańskiem.

Wszystko to wskazuje na zblackpillowanie Wszechmogącego.
Niedługo może przyjrzymy się innemu brutalnemu fragmentowi.
Sprawiedliwy Bóg oczywiście każe p0l… przepraszam siostry.
Ciekawe czy potem znalazły sobie kukoldów z mikrusami.

Danny D został kiedyś zapytany - "Jeśli Bóg istnieje jakie pytanie byś mu zdał?"
Odpowiedział: "dlaczego mam takiego?"

Zdaniem BigKahunaDick wielki khutas jest jak aureola nad głową świętego.

#biblia #katolicyzm #chrzescijanstwo #judaizm #dickpill #przegryw #blackpill #starozytnosc #historia #wielkiepenisyhistorii #egipt #p0lka #penis #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #heheszki #natura #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
Danzinger - Biblijny Dickpill

Przyjrzymy mi się księdze Ezechiela (rozdział 23, we...

źródło: comment_1652202898Spn14w0Xx2HJCfZ596ZxOb.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz