Wpis z mikrobloga

Po ataku na ambasadora rosyjskie MSZ zażądało, by polskie władze niezwłocznie zorganizowały ceremonię złożenia wieńca, zapewniając jej "całkowite zabezpieczenie przed prowokacjami". Moskwa zwróciła się do Warszawy o "podjęcie odpowiednich działań po dzisiejszym ataku na ambasadora".


I powinni zorganizować. Odgrodzić teren, wpuścić WYŁĄCZNIE jedną osobę - ambasadora. A żeby było bezpiecznie - zakaz jakichkolwiek innych osób. W tym całego sztabu ludzi z ambasady, brak udziału kamer, reporterów - kogokolwiek. Bardzo bezpieczna i kameralna uroczystość z której zdjęć czy nagrań nigdzie nie będzie. Zapewniono bezpieczeństwo ambasadorowi i spełniono prośbę o zorganizowanie ceremonię? TAK. A że przy okazji upokorzono rosję, nie wpuszczając nikogo innego (w tym kamerzystów) i ograniczając ilość osób do jednej (w celach bezpieczeństwa) - cóż, ot skutek uboczny zapewnienia 'całkowitego zabezpieczenia przed prowokacjami' :-)

#ukraina #rosja #dzienzwyciestwa
husky83 - > Po ataku na ambasadora rosyjskie MSZ zażądało, by polskie władze niezwłoc...

źródło: comment_1652161073Q5YLIsRsXR74QSCcpLnJXD.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
jpr, ale płaczecie, że kacapa oblali farbą


@Bara_bara: Kto płacze? Chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu :-) Ja nie płaczę - wręcz przeciwnie! Mi chodzi wręcz o kolejne upokorzenie ich. Domagają się zorganizowania ceremonii? Bądźmy ludźmi - zorganizujmy. Ale w taki sposób, żeby ponownie ich upokorzyć. Spełniliśmy prośbę o zorganizowanie bezpiecznej ceremonii? tak, więc w czym problem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
jpr, ale płaczecie, że kacapa oblali farbą


@Bara_bara: Kto płacze? Chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu :-) Ja nie płaczę - wręcz przeciwnie! Mi chodzi wręcz o kolejne upokorzenie ich. Domagają się zorganizowania ceremonii? Bądźmy ludźmi - zorganizujmy. Ale w taki sposób, żeby ponownie ich upokorzyć. Spełniliśmy prośbę o zorganizowanie bezpiecznej ceremonii? tak, więc w czym problem?

@husky83: Żadnej ceremonii
  • Odpowiedz
@husky83: było zastosowane prostsze rozwiązanie. Poinformowano stronę rosyjską, że nie ma możliwości zabezpieczenia i doradzono im aby zrezygnowali ze swojej prowokacji w tym roku.
  • Odpowiedz
@husky83: moim zdaniem siłą trzymanie wielkim kordonem ludzi z daleka od tego i ograniczenie wolności prasy to by nie było żadne upokorzenie rosji.
  • Odpowiedz
ze ty jestes zwiazany z Rosja


@Szejker-Szejker: myślisz, że ambasador Rosji ma powiązania z Rosją? jakieś dowody na tę jakże odważną teorię?
ale zgadzam, się, cała ta szopka z farbą była do uniknięcia, wystarczyło im dać obstawę od samego początku, tylko ośmieszyli nasz kraj
  • Odpowiedz
@crimson_fckr: Dość chaotycznie to napisałem, ale miałem raczej na myśli, że oczywiście powiązania z rządem Rosyjskim są, jednak bezpośredniego wpływu na wojnę i jej przebieg ten człowiek nie ma. Jest po prostu reprezentantem swojego kraju na obczyźnie, więc co ma robić? Nie reprezentować?
Jednak wydźwięk wiadomości miał być właśnie taki, jaki został przez Ciebie zrozumiany ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kto płacze? Chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu :-)


@husky83: Twój post przekracza poziom wykopków o jakieś 30 lat rozwoju. Nie dziw się że nie rozumieją.
  • Odpowiedz
@Bara_bara: ale masz świadomość nieuczku ile cywili w tym dzieci #!$%@? USA w wojnie okupacyjnej na terenie Afganistanu i Iraku ? Przeszkadza ci obecność ich wojsk w pl?
Klauny zmanipulowane widza zło tylko po jednej stronie XDDD
  • Odpowiedz