Wpis z mikrobloga

@Anesa: w sumie czego sie spodziewac po przegrywach (bo sa prawilne wykopki) :P widzisz, ukulas tam gdzie ich najbardziej boli - masz spoko zwiazek i dzielisz sie czyms milym. U nich tylko jad i blackpill wyjadajacy ostatnie szare komorki.

Reakcja niebieskiego bardzo fajna i imo 'normalna' w zdrowym zwiazku. Nie widze tutaj jakiegos skakania czy cos a po prostu kreatywnosci i fajny pomysl na weekend :) Podziel sie pozniej gdzie
  • Odpowiedz
@Anesa: wg wykopków to chyba powinnaś złożyć podanie o to wyjście do restauracji, bo inaczej to jesteś księżniczką xD
Zwracam się z uprzejmą prośbą o pozwolenie na wyjście razem na miasto. Sama za wszystko zapłacę. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
  • Odpowiedz
@Anesa: caly czas nie chodzi o robienie fajnych rzeczy tylko o sposob komunikacji, musisz pogodzic sie z tym ze komunikujesz sie ze swoim facetem jak dzieci w piaskownicy i okej nie mam z tym problemu, problem pojawi się jak wyjdziecie z tego lunaparku. Tuwim miał fajny wiersz własnie o takich jak wy, weźcie sobie puentę do serca i zatrzymajcie ta karuzele #!$%@? bo nikomu do niczego to nie jest potrzebne.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
nikogo nie obrażał raczej (no chyba ze dzieci z downem ze je z wami porównałem, przepraszam zatem dzieci z downem)


@kalafi0r: serio to u innych widzisz pisanie w dziecinny sposób?
  • Odpowiedz
musisz pogodzic sie z tym ze komunikujesz sie ze swoim facetem jak dzieci w piaskownicy


@kalafi0r: a jak według ciebie powinna wyglądać komunikacja na messengerze? Szanowny panie, czy moglibyśmy razem wyjść do restauracji?
W ogóle zajebiście, że na podstawie jednej wiadomości zawierającej pięć słów ty wiesz, jak oni się komunikują xD
  • Odpowiedz
@Limonene: wedlug mnie to powinna sama zorganizowac takie wyjscie i tyle albo wyslac mu link do knajpy i powiedziec ze chce do niej isc, ale co ja tam wiem w koncu ja jestem toxicem i nie sram drugiemu czlowiekowi na glowe swoimi zachciankami :D
  • Odpowiedz
@Mlekkko: Niby tak u nas mniej popularne kartacze i cepeliny ludzie w Polsce nazywają "pyzami". W rzeczywistości jeżeli jeszcze nie masz kubków smakowych wyżartych od Harnasia szybko się jorgniesz, że inny sposób przygotowania potrawy zupełnie zmienia jej smak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anesa: Co do restauracji litewskiej to nawet w Wilnie nie jest tak łatwo znaleźć lokalną restaurację z tradycyjnymi litewskimi potrawami.


@Adrian00: Bo Wilno to ma tyle wspólnego z Litwą co Bagdad z Polską xD
  • Odpowiedz