Wpis z mikrobloga

@Anesa: spoko niebieski. Ja bym różowej napisał tak samo, ona by rzuciła "#!$%@? znowu te twoje pomysły..." i byśmy pojechali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
goście jak twoj psują rynek i rozpieszczają laski


@kalafi0r: a jak różowa mi kupuje więcej prezentów, niż ja jej to ona naprawia rynek czy też psuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anesa: W Wilnie jest sporo fajnych knajpek wileńskich, niestety nigdy nie byłem wiec nie mogę żadnej polecić, ale jakby co to mam kolegę który tez nie był więc on też nie poleci. Natomiast jakbyście chcieli iść gdzieś lokalnie w Polsce do McDonalds to mogę polecić wam taką aplikację, w której są różne kupony
  • Odpowiedz
@Anesa: To nie tak się robi.

Tutaj się wstawia śniadanie jakie przyniosłaś niebieskiemu dzisiaj do łóżka, lego jakieś byś kupiła albo ugotowała coś specjalnego i zdjęcie z piwerkiem - ze niby jesteś taka fajna i żeby inne różowe tak robiły.

A tak to podnosisz swoim niebieskim poprzeczkę w głowach wykopków i już Cię nie lubią
  • Odpowiedz
@Adrian00: Litwa ma 3 mln mieszkańców. Turystów nie ma nie wiadomo ilu. W dodatku większość to polaków. IMO wcale nie jest to jakieś szokujące. W Kłajpedzie było więcej gastro ze względu na rusków wypoczywających nad morzem.
  • Odpowiedz