Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No to co powiedział na lajwie?

@kam3o: Tych lajwów było wiele, trwały po kilka godzin. Może z połowa z nich zaczynała się o 3 lub 4 w nocy, reszta chyba po 7 rano. Widziałem jedynie urywki niektórych, bo miałem inne zajęcia wówczas albo chciałem spać. W Większości lajwy te polegały na zachęcaniu na skorzystanie z pośrednictwa wizowego Patera do Kambodży oraz wychwalaniu wolności gospodarczej tego kraju. O Rosji było tam
  • Odpowiedz
@sklerwysyny_pl: @Limitless98_: z d--y tłumaczenie czyli podróżując po niktórych miastach w niemczech zakładał by swastykę a w krajach islamskich przyjmował by ich wiarę i krucyfiksy. Typ j----y historie zna tej wstążki i to co właściciele ich robili z Polkami i Polakami . On popiera ruskich ! A te barany z pizzeri obsługuja ruska ambasade i o tym łysy mowił nie raz .
  • Odpowiedz
@Justyna16: @pelt: ok dzięki za wyjaśnienie, skoro tak faktycznie jest to was rozumiem a do niego samego sam pewnie zmieniłbym nastawienie. (Jego pierwsza seria o Rosji mi się podobała i nie odczułem w niej "wspierania moskali" z jego strony, bo co by nie było pokazała jakieś tam nowe spojrzenie na życie w Rosji, dlatego zacząłem temat)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Justyna16: Też mnie to śmieszy, że Misza ściąga tam ludzi za ich własną kasę o europocentrycznym myśleniu, z których sam się nabija nie raz, że cośtam "to wasz europocentryzm" ¯\_(ツ)_/¯
pelt - @Justyna16: Też mnie to śmieszy, że Misza ściąga tam ludzi za ich własną kasę ...
  • Odpowiedz
@Misza_z_Polszy: ale on dostał w łeb nie raz od Rusków, opowiadał, ze musiał uciekać z auta, jak mu Ruski nożem groził, bo powiedział ze wielka Wojna Ojczyzniania to okupacja dla Polski, nie rozniła sie niczym od okupacji hitlerowskiej

Rusek + w---a, zejście w rozmowie na tematy historyczne=100% awantura

Tak Ruscy maja łeb sprany propagandą
  • Odpowiedz