Wpis z mikrobloga

@Mutare_mundi: nie jest żaden problem wyjść na lewarze na plusie kilka razy z rzędu. Nawet kilkanaście. Matematyka jest cierpliwa i po setkach pozycji człowiek jest przegrany. Prędzej czy później passa mu się skończy
Zresztą już około 2 lata temu jak pisał "wyzerował się po 20 latach". On dobrze wie że to hazard. Tylko widocznie przez dobry PR ktoś mu kasę sypie na tą grę ( ͡° ͜ʖ ͡°
nie jest żaden problem wyjść na lewarze na plusie kilka razy z rzędu. Nawet kilkanaście. Matematyka jest cierpliwa i po setkach pozycji człowiek jest przegrany. Prędzej czy później passa mu się skończy

Zresztą już około 2 lata temu jak pisał "wyzerował się po 20 latach". On dobrze wie że to hazard. Tylko widocznie przez dobry PR ktoś mu kasę sypie na tą grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
Skąd on wziął na to $, kiedy ostatnio mówił że jest bankrutem? Mafia mu pożycza na %?


@analboss: był bankrutem 2 lata temu na słynnej zwale na WTI ;)
Twierdził, że wyzerował się ale po ludziach pościągał siano które im rzekomo pozyczał i od 100k ( nie wiem czy pln czy USd) rzekomo startował od nowa.

w Warszawie nie brakuje ludzi którzy go lubią i mają nadmiar mln PLN na koncie
No właśnie matematyka się kłania. To są zdarzenia losowe niezależne od sobie. Polecam poczytać o paradoksie hazardzisty


@Kawhi34: Czy Ty mnie na penwo dobrze przeczytałeś/zrozumiałeś?
Seria to jedno zdarzenie i rzucenie pod rząd 10 monetami orła jest mniej prawdopodobne, niż 2 monetami.

Dlatego zdanie

nie jest żaden problem wyjść na lewarze na plusie kilka razy z rzędu.


Do którego się odwoływałem jest zdaniem z dupy.
Bo po pierwsze lewar nie ma