Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@naut: Long - kupujesz i czekasz aż urośnie żeby sprzedać za drożej.
Short - gra na spadki - tak jakby pożyczasz walutę od giełdy i ją sprzedajesz, z obietnicą ze kiedyś odkupisz i oddasz licząc że cena będzie wtedy niższa.
  • Odpowiedz
@analboss: bardzo dobre pytanie. Wygląda na to, że rozgrywał za pieniądze z projektu BSB. Jak komuś się chce to może przekopać blockchain czy z BSB wędrowały środki do Krakena.

Moim zdaniem facet jest hazardzistą i prędzej czy później i tak popłynie. Wystarczy obejrzeć jego występ u Stanowskiego i posłuchać o tym jakie ma podejście do pieniędzy, tj. że nawet ich nie wydaje, tylko ciągle obraca i gra. To się akurat
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: mogę i to zrobiłem zaraz po tym jak mi Mireczek odpisał. Czy popełniłem jakąś zbrodnię pytając na mirko? Nie zachowuj się jakbyś był na elektrodzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YoureGoingDown: już dziś namawiał na big short bets, bo tam "będą informacje" o których nie może mówić na zumie i dostep do nich w sieci tor. Obiecywał, że kurs tokena z big short bets sam napompuje do kilku dol. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tnagig_Satuk: niby tak, choć sam mowi raz, że nie gra pożyczonymi pieniędzmi, a inny że mu pożyczyli, a innym że znalazł kilka bitkojnow w spółce którejś. Mówi, co chce żeby usłyszeli zależnie od sytuacji
  • Odpowiedz
@pijmleko: gdybyś miał kapitał jakim on dysponuje też bez problemu mógłbyś robić takie sumy. On nie robi żadnej magii. Ludzie nawet nie wiedzą jak działają pozycję na lewarze i uważają go za Boga. Śmiech na sali


@YoureGoingDown: Zrobił $10M kwotą $2M. Jak to takie proste to warto samemu spróbować. Wystarczy zrobić 100k pln z 20k pln :)
  • Odpowiedz
  • 3
@YoureGoingDown XDDD tak tak :) a jakbys miał milion, to byś drugi Microsoft zrobił. Co za #!$%@?.
Jak umiesz 5x w miesiąc, to w rok zrobisz 5^12, czyli około 10 milionów razy więcej. Dam ci 10 i powodzenia, połowę tego co zarobisz z inwestycji dla mnie :)
  • Odpowiedz
  • 16
Jak się was czyta...

Koleś zrobił 20 baniek dwa miesiące temu, 44 dzisiaj, a tu #!$%@? specjaliści uczą co i jak ma robić.

#!$%@? przegrywy, #!$%@? macie, #!$%@? osiągnęliście i osiągnięcie. Jedynie co to pompujecie tam kasę, którą on dziś wybrał. A ja jestem wdzięczny, bo kolejny raz kopia jego ruchów dała mi solidny profit.

Typowe Polaczki.
  • Odpowiedz