Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Muszę przyznać, że ma dość specyficzny gust jesli chodiz o kobiety ¯\_(ツ)_/¯ ale można stawia w pełni na charakter to i dobrze w sumie. Może ta jest lepsza w ciągach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DywanTv: Sprawiali wrażenie dojrzałej pary, którą połączyła pasja w której się wzajemnie wspierali. Dziwna akcja i można tylko współczuć, bo to już nie ten etap, gdzie wystarczy obrócić się na pięcie i szybko sobie jakoś życie ułożyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@czup: sprawa w istocie dosyć ciekawa, bo takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień. Może rzeczywiście przesadził z bombą i gen alfy wszedł za mocno. Poza tym ja już coś dziwnego zauważyłem na tym ostatnim filmie z podnoszenia tych 502,5 kg. Jak już odłożył sztangę, to jakaś laska nie wyglądająca na jego żonę rzuciła mu się na szyję i film dość szybko się urwał. Dla mnie już to trochę
  • Odpowiedz
@szybkinick: jego laska, to na pewno, ale bynajmniej nie jego żona xD Przecież ona ma proste czarne włosy, a tamta z filmu kręcony ciemny blond. Postura też dość mało atletyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kasahara: nie było mnie tam, więc kategorycznie nie będę się wypowiadał, ale na Marzenę, to ona mi nie wygląda. Chociaż dawno jej na żywo nie widziałem, więc to też może robić różnicę... No i byś się zdziwił, ile może stać się przez miesiąc w długoletnim związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz