Wpis z mikrobloga

@wonsz337: najfajniej jakby ktoś miał dzieci, ale ja bym się nie musiał dokładać do nich


@nomorelife: Mam nadzieje, że podasz się eutanazji w wieku 65 lat żebym nie musiał się dokładać do Twojej emerytury i darmowych przejazdów komunikacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak ktoś chce mieć dzieci to niech sobie ma a jak ktoś nie chce to niech sobie nie ma, reszta nikogo nie obchodzi a dorabianie do tego ideologii to srogi cringe


@wonsz337: jak ktoś chce gwałcić/torturować/zabijać ludzi to niech sobie gwałci/torturuje/zabija a jak ktoś nie chce to niech sobie nie gwałci/torturuje/zabija, reszta nikogo nie obchodzi a dorabianie do tego ideologii to srogi cringe
  • Odpowiedz
jak ktoś chce gwałcić/torturować/zabijać ludzi to niech sobie gwałci/torturuje/zabija


@ardiuno: urwa, typie, co ty w ogóle za porównanie dałeś? Czy w domu wszyscy zdrowi?
  • Odpowiedz
@wonsz337: yup, idąc logiką napisaną w tym poście, gazowanie żydów jest spoko - jak ktoś chce niech gazuje, jak nie chce to niech nie gazuje, tylko byle se nie dopisywał do tego ideologii wyższości rasy aryjskiej, bo to srogi cringe XD
  • Odpowiedz
yup, idąc logiką napisaną w tym poście, gazowanie żydów jest spoko


@ardiuno: nie. A ty pisząc taki wniosek pokazujesz, że masz spore problemy z czytaniem ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@wonsz337: Ogólnie ten cały tag #antynatalizm to jeden z większych cringeów na wykopie. Kiedyś mnie zlinczowali i zwyzywali bo ośmieliłem się stwierdzić, że nie żałuję narodzin mojego dziecka w 2019 roku.

A powinienem :P Bo pandemia a teraz wojna, która powinienem przewidzieć xD
I ogólnie najlepiej pozwolić ludzkości wyginąć i odrodzić się na nowo. takie tl:dr
  • Odpowiedz
"jak ktoś chce gwałcić/torturować/zabijać ludzi to niech sobie gwałci/torturuje/zabija"

urwa, typie, co ty w ogóle za porównanie dałeś?


@ATAT-2: A co ci w nim niby nie pasuje? Wszystko z wymienionych (na czele z rozpłodem, bez którego nie ma całej reszty) jest nierozerwalnie związane z krzywdzeniem i powodowaniem cierpienia.
  • Odpowiedz