Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piotrz231: poszukaj na olx w okolicy, albo już gotowego zestawu, albo kogoś kto się zajmuje gazami technicznymi, u takich dostaniesz butle za mniej niż 50% takich sklepowych, reduktor z elektrozaworem i licznikiem babelkow jest za 180 zł nówka, reszta to grosze
@Taurus85: @KHOT: Dzięki za rady! mam jeszcze pytanie związane z elektrozaworem. Podłączam go do prądu i w momencie wyłączenia go z gniazdka, elektrozawór automatycznie zamyka butle, a po ponownym podłączeniu go do gniazdka butla znowu podaje CO2 do akwarium?
@piotrz231: @Taurus85: od razu polecam listwę zasilającą ze sterowaniem po wifi, wtedy ustawiasz sobie zawór na jednym, oświetlenie na drugim gnieździe, itd. Każdemu można ładny harmonogram tygodniowy ustawić z innymi godzinami w dni robocze, innymi w weekendy, itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KHOT: listwa jest dla mnie całkiem bez sensu, bo na dobrą sprawę potrzebujesz jednego gniazda sterowalnego, czyli osobno za 38 zł, listwa przynajmniej 100zl, bo oświetleniem najlepiej mieć możliwość sterowania z aplikacji, czyli nie tylko włącz wyłącz, ale również mocą. Więc lepiej kupić lepszą lampę niż listwę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KHOT: skoro są obok siebie, to nadal jedno gniazdko WiFi załatwia sprawę, tak mam oświetlenie pod jednym na 17 zbiornikach, a będzie zaraz 20