Wpis z mikrobloga

Tani kredyt:

Wibor? Co to jest? Jakieś nic nie znaczące gówno xD Beka ze spierdoxów na wynajmie / mieszkających ze starymi, spłacę sobie kredyt w 5 lat i będę mieć WŁASNE mieszkanie, a wy co? Gówno xD


Drogi kredyt:

Wibor to literalnie kradzież! Powinno się pozwać banki za to, że podwyższają mi kwotę spłaty kredytu! Nikt nie wie skąd to się bierze!!!!!!!! Tak być nie może!!!!!!! Panie rząd pomuuuuuuuszzzzzzzz!!!!!!


#nieruchomosci #kredythipoteczny #bekazkredyciarzy #stopyprocentowe
Pobierz
źródło: comment_1652010339wThI8FHrErgSoBxuLK8uAQ.jpg
  • 31
po to właśnie wymyślono kredyty hipoteczne, żeby człowiek w normalnych warunkach mógł spłacać zadłużenie


@AgentGRU: no to bierzesz taki kredyt hipoteczny, spłacasz i mieszkasz bez starych. Proste.
Mieszkanie na własność było jest i będzie dobrem luksusowym.
Skoro ktoś przeżył do 25-30 roku zycia bez kredytu to znaczy, że potrafi to zrobić kolejne 30-50 lat ¯_(ツ)_/¯


@niochland: Grucha, czy Ty naprawdę jesteś taki tępy?

Przecież z tych 25 lat co najmniej 20 człowiek jest na utrzymaniu rodziców, a i później najczęściej dzielą się kosztami, dopóki nie zamieszka osobno, a wyobraź sobie, że nie każdy po ukończeniu szkoły średniej idzie na wynajmowane, a studenci rzadko kiedy utrzymują się w
Przecież z tych 25 lat co najmniej 20 człowiek jest na utrzymaniu rodziców, a i później najczęściej dzielą się kosztami, dopóki nie zamieszka osobno, a wyobraź sobie, że nie każdy po ukończeniu szkoły średniej idzie na wynajmowane, a studenci rzadko kiedy utrzymują się w pełni samodzielnie


@Psychopathy_Red: No i? Co mnie to ma obchodzić? Mam współczuć każdemu kto #!$%@? za gównopieniądze i bierze kredyt "na styk" i akurat dziwnym przypadkiem mu
@Suheil-al-Hassan: W Polsce to ryzyko ale nie powinno być obowiązkowe, powinny być kredyty ze stałą ratą na cały okres kredytowania. Teraz jako kraj jesteśmy wykorzystywani przez banki, a użytkownicy wykopu podłapali swojego przeciwnika, uczciwego człowieka pracującego i kupującego miejsce do mieszkania na kredyt jako kredyciarza bo przecież nikt im nie dał, mogli przecież wynajmować. Winnymi obecnej inflacji/wzrostu stóp procentowych i osobami na których powinniśmy się złościć jest rząd oraz banki, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niochland: jak dla mnie to z kredytem i tak oszczędzam na inflacji, bo odsetki mam od niej niższe, więc bez kredytu podwójnie tracisz, ale to trzeba mieć kilka zwojów w mózgu, żeby ogarnąć ;)
@niochland: Nie widzę sensu w takiej wojence i nakręcaniu się jednych czy drugich gdy winnymi aktualnej inflacji i wzrostu stóp kredytowych są przedstawiciele rządu oraz banki nie oferujące u nas kredytów na stałą stopę dla całego okresu kredytowania.
@niochland: Ale o czym Ty do mnie rozmawiasz, głowa Cię nie boli? xD

Wypunktowałem jedynie, jak bardzo idiotycznym założeniem jest to, że jeżeli ktoś przeżył do 25-30 roku życia bez kredytu, to przeżyje kolejnych 30 lat, bo z tych 25-30 lat co najmniej 20 jest się na czyimś utrzymaniu.

Jeżeli przez 15 lat swojego życia nie zapłaciłeś żadnego rachunku, to przez kolejnych 15 też nie zapłacisz, it's that simple bro xD