Wpis z mikrobloga

ziemniaki maja w ogóle jakieś wartości odżywcze prócz skrobii?


Tak. Nie zawierają wszystkiego, ale większość niezbędnych mikronutrientów (w tym niezbędne kwasy tłuszczowe) oraz dobrej jakości białko. Skąd w ogóle podejrzenie, że nie?

Witaminy suplementujesz?


@saggitarius_a: Tak.
  • Odpowiedz
kiedy frytki pieczone? https://wegepedia.pl/domowe-fit-frytki-z-piekarnika-przepis/


Witam, nie wiem.

Czemu nie używasz tagów #wegetarianizm czy #weganizm jako przykładny reprezentant owych podejść do menu diaty?


@patrolez:
1. Nie jestem weganinem/wegetarianinem.
2. Sugerowanie, że weganizm to dieta jest kontrowersyjne, a zbędnych gównoburz nie chcę.
3. Środowisko (przynajmniej w internetach, a w szczególności na portalach typu wykop) jest toksyczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie będę ukrywał, że mam lekkiego jebla na punkcie pyrek i co 2-3 dni kupuję inną odmianę ( ͡º ͜ʖ͡º)

@vikop-ru: I które najlepsze? Ja nie testowałem tak dużo, ale jak dla mnie Denar.
  • Odpowiedz
I które najlepsze? Ja nie testowałem tak dużo, ale jak dla mnie Denar.


@heheszkant: Jestem wzrokowcem i w sumie to tak z pamięci to nie jestem w stanie rzucić nazwą z głowy. Najbardziej podchodzą mi w smaku takie lekko czerwonawe ale nie są to takie słodkie ziemniaki jak te hiszpańskie odmiany. Cena obecnie jakieś 7 złotych za opakowanie 1,5-2 kg albo jakoś tak.
  • Odpowiedz