Wpis z mikrobloga

Przed chwilą przewaliłem wygraną bitwę (dziś to normalne za długo mi dobrze szło ,wr już szaleje 38% na 13 bitw).4 vs 1 maus i co debile na 10 poziomie jadą każdy pojedynczą stojąc od przeciwnika ~ 10 metrów za lekkim wzgórzem.Aczkolwiek nie o tym mowie zwykle jak sie wkurzę to nawet po bitwie gościa muszę zwyzywać ciul ,że nie rozumie zawsze mi się lżej robi.

No wiec nie wytrzymałem i pisze do p----------o nooba ...daje stwórz kanał i ups tego debila mam już w ignorowanych o ironio.

Wychodzi na to ze mi po prostu wot przydziela nie do rozwojów do teamu zgodnie z tym kogo już zwyzywałem i dodałem na ignoruj (tak teoria bez sensu)

ps. Szkoda ,że nie zrobiłem screena. Dawno już się tak nie wkurzyłem oczywiście sniper najlepszy z zespołu a i tak u w dupe ogólnie dzis cały czas topka w przegranym zespole normalnie odjazd.A i jeszcze jedno no psia mać t32 gram z 10 tierem oczywiście kto dostaje od arty gonga za 1550 hp? ja bo za dobrze blokuje samemu 10 tiery a reszta oczywiscie w geście sojuszu z przeciwnikiem pada na zawał po minucie od mojego zgonu 3 razy z rzedu.Dlatego tak kochałem quake 3 tam przynajmniej mogłem conajwyżej na siebie poklnąć ,gdy coś s---------m grając sam a tu choćbym walił z golda i każdego podpalał to czasem to i tak za mało.

ide na p--o.

#wot #worldoftanks #p---------------o #problemyosmegoswiata
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach