Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 51
228 156 + 37 = 228 193

Taka lekka trasa dzisiaj :-) w sumie fajne tereny, całkiem obce bo pierwszy raz wziąłem rower do narzeczonej żeby pokręcić sobie samemu :>

Tylko jeden problem, na trasie wyskoczyło na mnie 7 kundli -.- z czego w lesie (dosłownie kilometr od błota ze zdjecia) dwa latające sobie samopas owczarki niemieckie i oba miały obroże z tego co widziałem. Jak się bronicie przed psami? Ja coraz częściej myślę nad zakupem gazu.

Tak, psy to moja mega fobia -.-

a dodam tag #wykopkrossclub sporo osób dodaje z innych marek, to czego nasza rodzima polska firma nie ma mieć tagu na wykopie :-)

#rowerowepodkarpacie też kiedyś padł pomysł, pewnie więcej Mirków i Mirabelek jest z tych okolic i kiedyś może uda się coś ogarnąć :>

#rowerowyrownik #rower #kross #gravel #wykopkrossclub #rowerowepodkarpacie

Skrypt | Statystyki
Pobierz euklides - 228 156 + 37 = 228 193

Taka lekka trasa dzisiaj :-) w sumie fajne teren...
źródło: comment_16519383104badJ1uxnwMV79xGezFLDJ.jpg
  • 12
@euklides: no to współczuje fobii bo psy to wyczuwają na kilometr i lgną do Ciebie ;)
Sam się nie boję i nigdy nie bałem przez co i jeżdżąc rowerem nie uważam tych wszystkich burków i kajtusiów za jakiś problem, ot taka rozrywka dla pedalarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo, że tym bardziej teraz na wiosnę są dość aktywne i co wyjazd to 100% jakiś porwie się w
@euklides tez sie boje psow samopas ale z doswiadczenia juz wiem ze 99 proc nic ci nie zrobi a te co pogonia za rowerem to tylko na kawalek jakis

Szanse na niebezpieczna sytuacje z psem sa male. Gazu nie kupie bo szybciej pewnie sama sobie w oczy psikne xd

Podobno psikniecie wody z bidonu lub kopniak z buta skutecznie odstrasza cierpliwych ganiaczy
coraz częściej myślę nad zakupem gazu

Tak, psy to moja mega fobia


@euklides: jak byłem młodszy, też się bałem, "pamiątka" z wczesnego dzieciństwa. Teraz mnie ani ziębią, ani grzeją ale bardzo nie lubię, jak gdzieś po wioskach skurkowaniec wylatuje nagle zza niezamkniętej bramy, drze ryja na pół wsi i próbuje mnie dziabnąć w łydkę. W większości przypadków jestem znacząco szybszy na rowerze ale jak np. mam pod górkę i widzę z
@euklides kup gaz ale weź ten za 30 żelowe. Będziesz pewny ze dostanie w pysk a tobie to nie grozi :) sam mam ten zwykły ale raczej go nie użyje. Zasięg słaby i pryska jak skino z biedry.
@euklides: jak się sprawuje ten esker Mirku, jestes zadowolony? najprawdopodobniej sam będę próbował go dorwać jak tylko pojawi się mój rozmiar :) daje radę na leśnych piaskowych drogach?
@GERM na leśnych daje, na kopnym piachu dzisiaj się zakopywałem, ale na tej drodze szwagier na MTB miał też problemy ;) ogólnie polecam. Tylko jedna wadę zauważyłem, linki obcierają mocno główkę ramy i trzeba obkleov