Wpis z mikrobloga

JAK MĄDRZE SKOMPLETOWAĆ ZESTAW NAPRAWCZY NA ROWER?

Tak jak wyżej, wziąłem się troszkę poważniej za rower, plany są ambitne i nie chciałbym nikogo obciążać jeżdżeniem po mnie, bo zatrzymała mnie jakaś mała awaria. Chciałbym się przygotować na małe awarie, pomóżcie mi skompletować wyposażenie zestawu naprawczego na rower. Docelowo wszystko ma mieścić się w sakwie pod siodelkiem, więc rekomendacje co do sakwy również mile widziane.

Na logikę, może się przydać:

zapasowa dętka
łyżki do wyjmowania dętki
mała pompka
rękawiczki chirurgiczne (na wypadek potrzeby ciągania się z łańcuchem)
zestaw kluczy ampulowych
jakiś mooltitool albo kombinerki?
kilka trytytek

Co więcej? Jakieś klucze?
Może dodatkowo jakiś mały zestaw na wypadek wywrotki lub wypadku? Żel na stłuczenia, plastry, opatrunek, bandaż, jakieś tabletki (na rozwolnienie, przeciwbólowe, jakie jeszcze?)
Awaryjny baton i jakaś gotówka?

Nie zależy mi na gotowym zestawie, chyba że kilka osób zgodnie coś poleci.
Czekam na rady bardziej doświadczonych rowerzystów.

#pierwszapomoc #rower #rowery #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #sport i dla zasięgu #kwadraty i #gruparatowaniapoziomu
depcioo - JAK MĄDRZE SKOMPLETOWAĆ ZESTAW NAPRAWCZY NA ROWER?


Tak jak wyżej, wziąłem...

źródło: comment_1651863769kdPgoBty8wDIqy2PqLuzZ9.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@depcioo: polecam brać ze sobą plastry. Po wywrotce i rozwaleniu sobie palca z lejącą się krwią dookoła jest to podstawowe wyposażenie jakie ze sobą zabieram.
  • Odpowiedz
@pronter: zatrzymać się, unieść rękę w górę, zwolnić, nie kręcić korbą, pogwizdać i pogłaskać jak z ciekawości podchodzi, ale wpierw sprawdzi zapach ręki, jak nie ma nic przeciwko to da się pogłaskać
  • Odpowiedz