Wpis z mikrobloga

Ja chce tylko powiedziec ze Mr.Polska ma 1.64 i wazy 55 kg, a jest wygrywem jak c--j. Jakby mial taki mental jak przegrywy to nic by nie osiagnal. Wszystko siedzi w waszej glowie, wiec przestancie szukac wymowek i do dzialania
#blackpill #tinder #przegryw
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kfiatek_na_parapecie
@elf_pszeniczny nie chodzi mi o zmiane charakteru. Moj post skierowany jest do osob ktore narzekaja ze sa niskie i przez to nie moga nic w zyciu osiagnac, nie maja pewnosci siebie i laski pluja na karzelkow. A to gowno prawda i po prostu latwa wymowka zeby nie wziac sie za siebie "bo to i tak nic nie da"
  • Odpowiedz
Od urodzenia byl slawny czy do tego doszedl?


@why1sthat: Jezu, co ty mieszasz teraz?? Wygryw to wg. ciebie bycie sławnym?? No to w takim razie większość ludzi na świecie to przegrywy xD Tutaj przegrywem jest osoba która nawet baby za rękę nie trzymał.

Poza tym nie możesz porównywać życia jakiegoś wygrywa do przeciętnego mirka, bo na sukces wpływa ogrom rzeczy na które nie mamy wpływu, więc sprowadzanie wszystkiego do mentalu
  • Odpowiedz
Wszystko siedzi w waszej glowie, wiec przestancie szukac wymowek i do dzialania


@why1sthat: To jacy jesteśmy, jaki mamy charakter, jak reagujemy na różne nie przyjemne doświadczenia to w 3/4 zasługa genów, w niewielkim stopniu środowiska , nie popieram postawy całkowitej rezygnacji, ale to tak nie działa jak ci się wydaję.
  • Odpowiedz
Myślisz, że jak on się wybił jak nie przez to, że malik go wypromowal?


@szczepan-szczypawa: Brednie opowiadasz, zobacz sobie ile mają wyświetleń jego holenderskie kawałki z sprzed kilku lat. Jak by to zależało tylko od promocji to czemu masa wykonawców z wytwórni Mosy Montany jak Francuz Mordo czy Kronkel Dom nie osiągneło nawet w połowie takiego sukcesu jak Mr. Polska?
  • Odpowiedz
@HaPe: No widzę i mają mało wyświetleń. Myślę, że gdyby nie jagodzianki z malikiem to nikt w polsce by o nim nie usłyszał.

To czy wykonawca się przebije zależy od wielu czynników, ale nie wmówisz mi, że piosenka z malikiem nie zrobiła całej jego kariery. Josef Bratan i Alberto też się wybili dzięki malikowi i osiągnęli sukces pewnie proporcjonalny do ich umiejętności (słabych).
  • Odpowiedz