Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1234
Czy tylko ja mam takie wrażenie że zdecydowana większość postów na tagu #kredythipoteczny to drwiny z "roszczeniowych kredytobiorców, którzy brali pod korek na niskich stopach i płaczą o pomoc od rządu", a w rzeczywistości takich żali nikt tutaj nie wylewa, tylko wykopki mieszkające z mamą stworzyły sobie nowego wroga i napędzają się wzajemnie? Bo już mnie #!$%@? codziennie w gorących ten sam debilny skowyt że "kredytobiorca to najgorsza grupa społeczna"...
  • 108
Bo już mnie #!$%@? codziennie w gorących ten sam debilny skowyt że "kredytobiorca to najgorsza grupa społeczna"...


@Marshall1337: kolego, najgorsza grupa społeczna to osoby które cokolwiek mają i czegokolwiek się dorobiły. Dzień w dzień to samo. Po prostu dupska swędzą i tyle.

Na tym serwisie hejt na osoby, które zapracowały na to żeby coś mieć jest ogromny, ale to chyba taka reakcja obronna, żeby usprawiedliwić swój brak zaradności..
@Marshall1337: przecie wykop to w nocy programisci 15k, a za dnia tornistry, zeszyty i do szkoly. #!$%@? biedakow, niech sobie cisna beke z wymyslonych przez siebie farmazonow jezeli ma im to pomoc przezyc kolejny dzien pod opresyjnym systemem edukacji :)
@niepogadasz: trochę inaczej, jak ktoś miał powiedzmy 3k i 1k raty a teraz mu rata wali 1.5k i opłaty x2., a pensja tylko na 3.5. U mnie to lepiej wygląda znacznie, ale nie każdy jest w tak komfortowej sytuacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A ja mam kumpla co umie fruwać. Nie masz o niczym pojęcia i podpierasz się tylko opowieściami kolegów, którzy nie wiadomo czy istnieją. Banki od czasów awantury z frankowiczami informują o ryzyku związanym ze zmiennymi stopami kredytowymi i każą podpisywać papier, żeby potem nie przepychać się w sądzie z debilami, co twierdzą, że nic nie wiedzieli i zostali oszukani.

@asiajasiabasia:

Nic takiego jeszcze 5 lat temu nie było dostępne do podpisania,