Wpis z mikrobloga

No kurde co się porobiło w tej motoryzacji. Wystawiłem wczoraj wieczorem #fiat #punto żony do sprzedania za cenę rynkową. Pewna, zdrowa i niezawodna sztuka. Sprzedawany bo kupiliśmy przypadkiem od sąsiada SUVa żonie...

Do rana miałem 5 kupców. Każdy gotowy już jechać... każdy obrażony, że nie jest pierwszym, a pierwszy obrażony, że nie poczekam do soboty skoro był pierwszy...

Auto sprzedane w 14h od publikacji na otomoto i to tylko dlatego, że 8h zmarnowane na noc...

Nie wiem czy się żalę czy się chwalę, ale ostro...

#samochody
  • 5
@dos_badass: Nie nie - tutaj bardzo poważni kupujący. Auto idealne do miasta. Żona w sumie jeździła nim tylko do pracy i woziła dzieci z przedszkola.

Poszło do kupca 20km ode mnie i będzie robiło to samo z kolejnym pokoleniem dzieci.
@kobrys13: Tez sprzedałam auto w weekend, podobna sytuacja kupiłam auto od sąsiada. Ceny tak poszły w górę że starego citroena (09) wystawiłam za cenę kupna + 3600 za lutowe naprawy + dopiero co opłacone oc i przegląd + margines na negocjacje. Stwierdziłam ze jak nie pójdzie to za 2 tygodnie obniżę ze 3 tysiące. I poszedł po kilku dniach za dokładnie tyle ile chciałam zeszłam tylko margines który założyłam :D auto
@kobrys13: Miałeś popularnego taniego w utrzymaniu mieszczucha z małą niezawodną benzyną. O takie auta się ludzie zabijają. Znajomy ostatnio sprzedawał Corollę z 98 w średnim stanie blacharskim to handlarze podjechali pod blok i urządzili licytację. Skończyło się że dostał więcej kasy niż wpisał w ogłoszeniu i mógł sobie zostawić kata... Chłop do teraz jest w szoku.