Wpis z mikrobloga

Praca w firmie youtubera #isamu - pomijając śmieszne stawki developerów - redaktor topinflu to osoba od której wymaga się:
-publikowanie przynajmniej 1 artykułu dziennie;
-research i selekcja najciekawszych treści;
-przygotowanie i rozpoczęcie prowadzenia sekcji z wywiadami;
Wszystko za, w dolnych widełkach - 500zł brutto, czyli około 22zł za jeden artykuł dziennie xD
#januszebiznesu #pracbaza #zarobki #youtube #nitro
DenNarcoSmurfen - Praca w firmie youtubera #isamu - pomijając śmieszne stawki develop...

źródło: comment_1651730089VquNXjQzSPkEgg50YdMcpN.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@DenNarcoSmurfen: śmieszy mnie to wytykanie niskich stawek.
1. Górne widełki to 2000 czyli 88zl za artykuł
2. Jeśli ktoś oferuje za mało to nie znajdzie ogarniętych ludzi
3. Plus za podanie widełek
4. Jesteś w stanie zatrudnic choćby jednego pracownika za 7-14tys?
  • Odpowiedz
@DenNarcoSmurfen: Sprawdziłem stawki dla fromd end developera. Jak widać mieszczą się w standardach rynkowych. Zgaduje że pozostałe też. Z resztą widełki spore więc dużo zależy od umiejętności i doświadczenia. Ponad to fajnie że je podaje co jest raczej rzadkie. Przez takie burackie komentarze jak Twój inni tego nie robią. Z resztą nikt nikogo nie zmusza do aplikowania. Jeżeli ktoś uznaje że jest wart więcej szuka pracy gdzie indziej. Proste.
Co do
krecik000 - @DenNarcoSmurfen: Sprawdziłem stawki dla fromd end developera. Jak widać ...

źródło: comment_1651731648ECFJBeiGl1N6FTR6ZS3m6Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@krecik000: nie zesraj sie XD oferta jest typowo skierowana pod dzieciaki które jakże zacny isamu jeszcze kilka lat temu bawil ruletkami w cs go a teraz spędzają za dużo czasu w internecie, więc można ich wykorzystać za 500pln brutto
  • Odpowiedz
@DenNarcoSmurfen: nie mam pojęcia kto to jest isamu. Oceniam jedynie Twoj głupi komentarz dotyczący ofert pracy które są ok.
Jeżeli ten ktoś rzeczywiście robi to o czym piszesz, a Ty tak dobrze znasz jego działalność, oraz

oferta jest typowo skierowana pod dzieciaki

a Ty na nią trafiłeś, to wszystko tylko potwierdza że (pozwól że sparafrazuje fragment oferty):

Spędzasz sporo czasu w Internecie, a gwiazdy sieci nie są Ci obce! Śledzisz trendy
  • Odpowiedz
@krecik000: te ankiety z badań "ogólnopolskich" w przypadku programistów można sobie w buty wsadzić. Jak mi za taką stawkę znajdziesz programistów to biorę hurtowo. Ludzie teraz po minimum 10k NETTO zarabiają. Za 5-9k na B2B to on może co najwyżej stażystę sobie znaleźć, a nie programistę :D No chyba, że to stawki tygodniowe.

Od listopada szukam mida php - 15k netto. Zgłosiło siędosłownie kilka osób, których ciężko nawet juniorami nazwać, bo
  • Odpowiedz