Wpis z mikrobloga

Pyśka. Nie oglądałam jeszcze ostatniego odcinka w TV (mam nagrany), ale czytam co tu piszecie i jestem przerażona tą dziewuchą. Wszyscy czekali na wysypanie trupów z szafy u prawdopodobnego psychopaty - A. Nagrobka, a tu jednak laska sieje ferment i usilnie udowadnia, że od początku jej wyraz twarzy pt. "chcesz w/p/i/e/r/d/o/l?" odzwierciedla jej wewnętrzne JA. Masakra, gdzie odrobina szacunku do 2-go człowieka, tym bardziej, że ten się stara jak może... Jeżeli postawiła na niego krzyżyk to niech przynajmniej z nim porozmawia, a nie "niech się domyśli". Facet i domyślenie się? Toż to niewykonalne. Laska dziwna, z jakimiś nieprzerobionymi traumami z dzieciństwa, nie lubi dotykania (wtf?) oczekuje, że osobna jednostka będzie się zachowywać identycznie jak ona i robić to, co ona sobie wymyśliła w chorej głowie. Wymagania z kosmosu, a sama co? W mieszkaniu jej babci strzeliłabym samobója po spędzeniu tam pół godziny, a ta się chełpi tą klitą. Nawet Adam był załamany widząc te włości, ale z wrodzonego taktu wybrnął z tego neutralną wypowiedzią. Laska zamknięta na jakiekolwiek zmiany w życiu bo ona już ma "swoje dziewczyny" i nie wyobraża sobie wyjechać/zmienić pracy. To po co lazła do takiego programu? Ktoś tu niżej napisał, "i to z Warszawy". Jak widać stolyca nie jest gwarantem poziomu intelektualnego ani dobrego wychowania. Może ona z Pragi Północ?
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 6
Patrycja nie jest zła dziewczyna


@Lolek1011: Ja też bym nie powiedział, że jest złą dziewczyną, bo po prostu tego nie wiemy. Natomiast życie z kimś takim to udręka i smutna rzeczywistość sporej części mężczyzn, którzy na nic lepszego nie mogą liczyć. Taka laska niczego z tobą nie buduje, tylko jeszcze bardziej dosrywa i zatruwa życie. Terapia nie jest magicznym lekarstwem na wszystko. Niektórzy po porostu już tacy są.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Login_5580: niestety Pyśka się szybko poczuła swobodnie i pokazała swoją naturę. Myślę, że jakby trafiła na Sebastiana który ma ją gdzieś, ale czymś by jej imponował, to by inaczej wyglądało bo ona ma chyba taki wzór z domu. Po prostu nie wie jak wygląda zdrowy związek, a męża chciała "bo koleżanki już mają". Ale z kolesiem który ma podobne nastawienie mogłaby się dogadać i mieliby taki związek dużą ilością przestrzeni.

Gdyby