Wpis z mikrobloga

@wypok312

Mądre, bo wszyscy mówili że histeryzuje i jest rusofobem.

Poprawka. Szczekaczki pisowskie TERAZ twierdzą że "wszyscy mówili że (Kaczyński) histeryzuje i jest rusofobem". W kwestii agresji rossji na Gruzję wszyscy wtedy mówili jednym głosem. Tak samo jak teraz w sprawie Ukrainy. Przypominam że wtedy Kaczyński był prezydentem ale rządziła PO. I to właśnie Tusk podejmował decyzje o wsparciu wojskowym dla Gruzji. I to z polskiej broni zestrzeliwano ruskie maszyny.
@pss8888:
Żyłem wtedy (za gówniaka) i pamiętam, jak się zachowywali chwilę po inwazji. W 2009 już był business as usual. Pamiętam wyśmiewanie Lecha. Rzeczywiście w czasie trwanie bezpośredniej inwazji było oburzenie, nawet do tej pory pamiętam takiego dziadka z TVN 24, który się martwił tym że ruskie zdobyły zmodernizowany czołg i wyjmą z niego amerykańskie chipy. Robił wtedy analizy, nawet ciekawe. Ale rok później i narracja wróciła do normy. Sprzedajni koniunkturaliści.
@pss8888:
Przecież ja nie nie mam telewizora nawet. Mam stacjonarny komputer, laptopa i inne urządzenia mobilne. Chyba nie sądzisz na poważnie, że szeregowy wykopek ogląda TVPIS. A ja nawet nie jestem szeregowym wykopkiem.

Wszyscy krytykowali Kaczyńskiego za to że usiłował zmusić pilota do lotu do Tbilisi i że o mało to się nie skończyło tragedią.


No pamiętam. Ale doleciał.
@wypok312

pamiętam takiego dziadka z TVN 24, który się martwił tym że ruskie zdobyły zmodernizowany czołg i wyjmą z niego amerykańskie chipy.

Nie rozumiem co to niby udowadnia? NATO nie wysyłało do Gruzji czołgów więc musisz się bardziej postarać.
@pss8888:
Pamiętam dziadka z TVN 24, który martwił się tym, że Rosja przejmie technologię, w jaką zostały wyposażone niektóre czołgi gruzińskie. On wtedy prowadził własny program na TVN 24.

musisz się bardziej postarać.


Mam Ci pajacu znaleźć materiał, sprzed 14 lat?
@wypok312: Powiem bez kozery że Lis to ukryta opcja niemiecka, za 20 lat może się sprawdzi, a niech stracę.
Gdzie tam, powiem że na 100% przez 10 lat nie wybuchnie wojna w Europie, może trafie.

Lechu nie powiedział nic co by Litwa, Estonia i Łotwa nie mówiła od samego początku.
@wypok312

No pamiętam. Ale doleciał

Coś słabo pamiętasz bo właśnie nie doleciał. Poszedł do pilota i mówi ja jestem zwierzchnik i masz pan lecieć. Pilot odpowiedział że to złamanie procedur i że nie poleci. Na to Kaczyński że jak tak to niech wy... (sobie pójdzie). Zaraz się wezwie Protasiuka, Protasiuk poleci bo umie być posłusznym . Pilot się nie zgodził bo to jego dyżur, to Kaczyński powiedział że go jeszcze kiedyś dojedzie.
@pss8888:
No, pamiętam. Doleciał, resztę przejechał i dotarł do celu. A ty powielasz rosyjską propagandę, co do Smoleńska. #!$%@? wie, co tam się stało i dlaczego. Może wina Lecha, a może Putina, a może jeszcze coś innego. Nie wiadomo, bo Rosja nie oddała wraku.