Wpis z mikrobloga

Wklejacie Lecha, który był takim wizjonerem, że najpierw Gruzja, Ukraina a później Polska.
Wklejacie Jarka, który ostrzegał o zapędach neoimperialnych Rosji.
A oni wszyscy cytowali Sikorskiego z 1995. xD
To jest dopiero wizjoner.
- To już nie jest ta Rosja co kiedyś. Z tą Rosją i armią jaka dzisiaj jest, można wygrać.
- Pierwsze uderzenie pójdzie na Ukrainę.
- Trzeba będzie wtedy Ukrainie pomóc.

#sikorski #ukraina #wojna #nato
artur-tyminski - Wklejacie Lecha, który był takim wizjonerem, że najpierw Gruzja, Ukr...
  • 40
  • Odpowiedz
@artur-tyminski: to mu się coś w 2010 r. zapomniało o tym proroctwie i ludzi którzy mówili o potrzebie przeciwstawienia się imperializmowi rosyjskiemu wysyłał do lekarzy i kazał brać proszki
Kamelot - @artur-tyminski: to mu się coś w 2010 r. zapomniało o tym proroctwie i ludz...
  • Odpowiedz
@artur-tyminski: Ah ten Radek, piękny mówca. Szkoda, że geniusz Radka nie zadziałał dnia 25 września 2015 podczas głosowania nad postawieniem Zbigniewa Ziobro przed Trybunałem Stanu. Pan Sikorski wraz z kilkoma innymi posłami PO (np. Ewą Kopacz) po prostu... nie przyszedł na głosowanie. Dzięki temu rządząca wówczas PO przegrała głosowanie 5 głosami, a Zbigniew Ziobro może dzisiaj bezkarnie demolować państwo.

D.....o - @artur-tyminski: Ah ten Radek, piękny mówca. Szkoda, że geniusz Radka nie z...
  • Odpowiedz
@artur-tyminski: Sikorski to był materiał na numer jeden współczesnej polityki, ale trochę za bardzo się zacietrzewił po przejściu do Platformy i zaczął robić ruchy, które poza jakimiś osobistymi pobudkami nie miały większego sensu. W każdym razie wg. mnie Sikorski ma dalej szansę na odkupienie
  • Odpowiedz
@Kakamber: Sikorski w pewnym momencie stracił zimną krew i wydaje mi się, że lepiej dla niego i jego zdrowia psychicznego, żeby odszedł z polityki i zajął się publicystyką. Szkoda bo mógł być wielkim politykiem.
  • Odpowiedz
  • 33
@Kakamber Sikorski nigdy nie zostanie prezydentem. Tzw zwykli ludzie biorą jego pewność siebie za arogancję, co jest bardzo źle odbierane. Ma też tendencję do kontrowersyjnych wypowiedzi, wiec podczas kampanii byłby cały czas o to pytany. To paradoks ale jest zbyt wyrazisty. Kandydat na prezydenta musi podpasowac wielu grupom społecznym, np Duda
  • Odpowiedz
@Disegno: Kobieta winna gwałtu bo sie zle ubrała, a tutaj Sikorski winien autorytarnych zapędów Ziobry bo sie nie stawił na głosowanie?

A pamietasz jeszcze sranie „nie straszcie PiSem?”
  • Odpowiedz
@konmad: uwazał ACTA za nie taką straszną umowę jak się wszystkim protestującym wydawało ( ͡° ͜ʖ ͡°), zaczął używać Lisowego języka na Twitterze i w telewizji w tonach antypisowskich (np. "walnij się w ten zatłuszczony łeb" do Kępy), prorosyjska retoryka ("Sprzeciw rządu PiS wobec Nordstream był. Błędem było nie dołączenie się do projektu gdy jasnym się stało, że nie potrafimy go zatrzymać. Mogliśmy uzyskać miejsce w zarządzie
  • Odpowiedz
@Kamelot: wow, to szok jak to nagranie pokazuje upadek TVP za rządu PiS - najpierw dziennikarz, który mówi co się wydarzyło (chociaż moim zdaniem trochę ostrym tonem, to na minus), potem wypowiedzi polityków, a na koniec autorytet, który de facto mówi, że PiS ma rację. Nie wyobrażam sobie tego dzisiaj.
  • Odpowiedz
uwazał ACTA za nie taką straszną umowę


@Kakamber: jak się okazuje jakieś narzędzie kontroli jest potrzebne, biorąc pod uwagę setki tysięcy wpisów trolli prorosyjskich.

zaczął używać Lisowego


@Kakamber: jak każdy polityk

"Sprzeciw rządu PiS wobec Nordstream był


@Kakamber: co miał do powiedzenia w tej kwestii Sikorski?

odpowiedział, że zastanawia się, czy Jarkacz był na proszkach).


@Kakamber: jakieś źródło? Na filmie OPa sam mówi, że Rosja może zaatakować
  • Odpowiedz
każdym razie wg. mnie Sikorski ma dalej szansę na odkupienie


@Kakamber: I to jest najgorsze w tym państwie

Polityk się skompromituje, za kila lat polactwo zapomni i dalej będą głosować na pajaców, których interesuje głównie wyciąganie hajsu z kasy państwowej
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: sęk w tym że Sikorski się ani trochę nie skompromitował tak naprawdę.
I nie jest jak to określasz "pajacem" a gościem który skończył Oxford, a później:
"W 2015, po odejściu z parlamentu, został senior fellow (starszym wykładowcą) w Center for European Studies na Uniwersytecie Harvarda".

Myślę, że to poziom który jest dla 99% procent polityków (a i niestety społeczeństwa) kompletnie nieosiągalny.
  • Odpowiedz
@alfokloda0: Zasadniczo mógłbym się zgodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego nie użyłem słowa Sikorski, tylko "polityk" :p

Sikorski jest tu tylko katalizatorem #!$%@? na głupie społeczeństwo glosalujce od 20 lat na to samo, licząc #!$%@? wie na jaki cud.
  • Odpowiedz