Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele xddd

Pamiętam czasy gdy jak były juwenalia połączone z awfaliami w białej jak jeszcze się uczyłem i za 15 zł miałeś wejście na koncerty OSTRego, Otsochodzi (który wtedy wydał płytę która łapała po 50mln wyświetleń) albo tede/dwa sławy wtedy w gazie. Rok wcześniej podobna kwota Paluch/kękę. I było to w parku, a nie w jakimś obszczanym klubiku. Z resztą nawet w obszczanym klubiku w 2019 jeszcze była akcja że za 2 dyszki Malik/miły pan/Kękę. Dzisiaj za 4 dychy masz jakiegoś no name'a i gościa którego największym osiągnięciem w ostatnim czasie jest stworzenie oliwki brazil XDDDD

ale co ja tam wiem, w #lublin z powodu #wojna odwołali juwenalia, a ja już 15 dzień czekam aż prezydent ukrainy podziękuje za ten gest wsparcia XD
#bialapodlaska #studbaza #studia #awf
michalxd21 - Ja pierdziele xddd

Pamiętam czasy gdy jak były juwenalia połączone z ...

źródło: comment_1651670151eblCX8WCPjAHzE8AjcTNKi.jpg

Pobierz
  • 9
@TrocheSmieszne: taaa, liczyłem że kumpli którzy uczą się w białej odwiedzę żeby poczuć trochę studia (co w lublinie na umcs nie jest dane) ale jak mam się tłuc w klubiku bo chyba #!$%@? w to, nie ma to jak czuć przepocone koszulki w jakimś lokalu pod ziemią. Atmosfera niczym w wakacje w domu kultury.
@tytusprod: no tak, inflacja 12,5%, colca poszła w górę z 5 na 7zł, masło powiedzmy z 3 na 5 zł, mleko z 2 na 3zł, koncerty z 20 na 50-60 zł, i to mówiąc o jakiś obszczanych tik tokowych pedałkach.
@michalxd21: Gdzieś czytałem (bodajże na Dzienniku Wschodnim) że w Lublinie też jakiś idiota wpadł na taki ''genialny'' pomysł żeby były biletowane juwenalia w klubie, ale koniec końców chyba to nie przeszło i stwierdził ktoś, że to jest jednak zbyt absurdalny pomysł i w ogóle odwołali.