Wpis z mikrobloga

Planuję zmienić buty i chyba tym razem nie chcę shimanowskich. Potrzebuję czegoś ultra wygodnego na kilku(nasto) dniową trasę, nie muszą mieć wysokiego indeksu sztywności, ważne żeby były troszkę szersze, bo te od shimano wydawały się zbyt smukłe. Budżet bez znaczenia. Jedyny wymóg - muszą być czarne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szosa #rower
  • 13
Planuję zmienić buty i chyba tym razem nie chcę shimanowskich. Potrzebuję czegoś ultra wygodnego na kilku(nasto) dniową trasę, nie muszą mieć wysokiego indeksu sztywności, ważne żeby były troszkę szersze, bo te od shimano wydawały się zbyt smukłe. Budżet bez znaczenia. Jedyny wymóg - muszą być czarne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szosa #rower

@Wormditt Życzymy ci zatem powodzenia w poszukiwaniach, bo z twojego wpisu nie wynika, żebyś oczekiwał rady
@3301: w sumie to nieważne, jeżeli miałeś na myśli Savix 2 to właśnie je zamówiłem, dzięki za polecenie bo wyglądają spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jak ktoś ma jeszcze propozycje to wątek otwarty
@Wormditt: Jak ktoś wcześniej pisał, Nothwave. Przymierzałem kilka modeli Shimano i wydawały mi się wąskie, Notrhwave są szersze i wygodniejsze.
Model Origin.