Wpis z mikrobloga

@jmwaj:

clickbaitowy tytuł? - ✓
trochę słabe oceny w szkole podstawowej, w wyniku czego nadal nie wiem, jaki się stosuje separator dziesiętny w języku polskim? - ✓
miniaturka z facjatą? - ✓ (chociaż zgodnie ze standardem youtubowym powinno być z otwartym ryjem)
  • Odpowiedz
Ale czemu 10 tys.? Dzięki moim poradom zarobisz nawet 20 tys. miesięcznie! Wystarczy że dzięki Twoim udostępnieniom na moje szkolenie zapisze się jedynie 5000 osób. Sky is the limit! Milion złotych? Wystarczy 250000 osób! Myślisz żę to trudne? Ja też myślałem że nie dam rady, a teraz sprzedaję szkolenia takim frajerom jak ty!
  • Odpowiedz
@jmwaj: to nie fliper, w materiale jest wyraźnie, że to miesięczne zarobki

cyt dosłowny z wywiadu brzmi tak:
"jeżeli masz 20 parę lat, jesteś sprawny psychicznie i manualnie nie możesz zarobić mniej niż 10k miesięcznie"
  • Odpowiedz
@affairz:

@jmwaj: to nie fliper, w materiale jest wyraźnie, że to miesięczne zarobki


cyt dosłowny z wywiadu brzmi tak:
"jeżeli masz 20 parę lat, jesteś sprawny psychicznie i manualnie nie możesz zarobić mniej niż 10k miesięcznie"

Jego żona zaczęła się bawić w projektowanie wnętrz, najpierw u niego. Ciekawe ile zarabia.
  • Odpowiedz
@jmwaj: separator (przynajmniej w języku polskim) w formie kropki może rozdzielac co najwyżej pełne wartości od dziesiętnych, w związku z czym w tytule jest mowa o 10 złotych i 000 groszy, choć i tak właściwszy byłby przecinek xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
trochę słabe oceny w szkole podstawowej, w wyniku czego nadal nie >wiem, jaki się stosuje separator dziesiętny w języku polskim? - ✓


@jfrost: a może jest właśnie dobrze użyty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz