Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Czołem mirki i wegierki
Szykuje sie do Maratonu Warszawskiego. Trening zaczynam prawie od zera. Potrafie aktualnie przebiec 10km a tak normalnie to z 5 bez wysilania.

Jeśli masz podobne wyniki lub lepsze to zapraszam. Do maratonu mamy około 20 tygodni.

Teraz przez miesiac cwicze wedlug planu 10km w 55 minut. Jak wyrobie sobie jako taka forme to zaczynam z planem 16 tygodniowym do maratonu w 4:00

Poprzedni maraton ukonczylem z czasem 4:15 i przygotowywalem sie 3 i pol miesiaca. Schudlem wtedy 12 kilo.

Jesteś chetny obserwuj tag. Może razem przebiegniemy ;)
#maratonwarszawski

#bieganie #biegajzwykopem
  • 4
@KredaFreda:
Brzmi zachęcająco, do obserwacji
Obecnie biegam podobnie jak Ty. 10 km w jakieś 52 minuty, najczęściej jednak robię po 6 km. Najdłuższy bieg w życiu jak do tej pory to 15 km. Także z zaciekawieniem będę śledził Twoje postępy.

Sam bardziej się skłaniam w tym roku na zaliczenie półmaratonu praskiego - to byłoby i tak spoko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KredaFreda:
piąteczka, również biorę udział po raz pierwszy w Maratonie Warszawskim, najdłużej przebiegłem Półmaraton Warszawski na 01:53:53 w debiucie, z czego jestem mega zadowolony. Fundamenty na dłuższe dystanse jakieś są i treningi do maratonu już uskuteczniam. Powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)