Wpis z mikrobloga

@kierowcaautobusuofficial: tak, tylko że w zeszłym roku z racji covid jeszcze to ułatwili. Na matmie nie masz tylu zadań otwartych, a z zamkniętych zamiast 50% możesz nastukać bodajże ponad 60% no i zabrano rzeczy takie jak średnia ważona, kąty w ostrosłupach czy bryły obrotowe bo pomimo karty wzorów maturzyści to debile xd, z Polskiego zabrano sporą część zagadnień a angielski obniżyli do poziomu podstawówki. Mimo wszystko 1/4 maturzystów dalej daje dupy.
@ksiadze: z jednej strony tak, z drugiej nie. w 2019 roku uczniowie byli pokrzywdzeni bo stracili kluczowy, ostatni miesiąc przed maturą. W 2020 roku (moim) uważam że mieliśmy najbardziej #!$%@?. Nie byliśmy w szkole od marca, nie było nauki zdalnej- zazwyczaj nauczyciel przysyłał nam meila z tematem zajęć i tyle. Oczywiście za pracę z maturzystami płacili im do maja, więc to że przełożyli maturę na czerwiec to już koło #!$%@? im
@YKR23: no faktycznie, w #!$%@? zerowe, tutaj tylko masz podmioty na które można było trafić przed 2021 rokiem na maturze, a których obecnie nie ma. Ja wiem że matura dalej jest do rozwiązania dla każdego, i nie rozumiem, jaką trudnością jest wytłumaczyć, nawet na zdalnym nauczaniu, że potęga nieparzysta jest ujemna a parzysta dodatnia ale fakt faktem że #!$%@? mają lepiej xd
michalxd21 - @YKR23: no faktycznie, w #!$%@? zerowe, tutaj tylko masz podmioty na któ...

źródło: comment_165165949011mNLiGmzwgOkeuhMuLTYs.jpg

Pobierz
@YKR23: bo pewnie umiesz w matmę, co na maturze nie jest czymś wielkim. Problem w tym że CKE chce chyba żeby jak najwięcej osób zdało, co jest #!$%@?. Osoby które serio ogarniają i umieją są coraz bardziej opluwane bo poziom się obniża i coraz więksi debile mają coraz więcej procent. Te wyniki są gówno warte ale i tak boli to. Za kilka lat okaże się że na maturze będzie 2+2, a
@GratDNKZD: nie, zdałem wszystkie matury, Polski 60%, matma 96% r. 62%, angielski 100%, r. 80%, informatyka 36%. Byłem z tych wyników zadowolony. Ale #!$%@?łem się że pracując na wyniki potem spotykam kogoś kto jest totalnym idiotą a mimo wszystko znalazł się na studiach, pomimo średniej 35% z podstaw i niezdanego rozszerzenia.