Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#inflacja #kredythipoteczny #gospodarka #nieruchomosci #zalesie #emigracja #pracbaza
Hej piszę do was o poradę.
Ja inzynier informatyki,pracuje od kiedy pamietam w januszexie i zarabiam do reki 4,4
Moja zona technik farmacji, robi w aptece 3,5 do reki
32 i 29 lat
2 dzieci.
Mieliśmy 250 tys oszczędności, działkę od rodziców i 300 tys kredytu.
W 2019 zakończyliśmy budowę domu, który praktycznie wybudowaliśmy cały swoimi rękami.
No i wiadomo jak wygląda teraz sprawa z kredytami.

Nam rata już z 1100 zł urosła do 2300 zł, z żoną boimy się że będzie jak w Turcji i rata wzrośnie 5 krotnie.
Dlatego pytam się was, gdzie można uderzyć na emigrację i jakiej roboty się łapać, żeby jakoś spłacać ten kredyt ?
Język tylko Angielski B2 i Niemiecki ale to takie podstawy podstaw.

Nigdy nie pracowałem fizycznie.
Chyba bym się wypłakał do śmierci, jakby mieli nas zlicytować, nasz domek w który włożyliśmy tyle pracy, serca.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62704b91273a4053282ac10b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
  • Odpowiedz
@Radek41: mistrzu, w takim zawodzie jaki ma OP, to pracodawca zapewnia Ci lokum w stolycy. A dodatkowo wysoką pensję i gratisy (służbowa komórka, laptop, samochód, karta multi Sport itp.).

@credenss: nie, dom ma zabrać za granicę.

@AnonimoweMirkoWyznania: jak już wspomniałem wczesniej- zmieniaj pracodawcę. Szukaj w dużych miastach. Celuj w pracę zdalną (albo chociaż częściowo zdalną).
  • Odpowiedz
OP: Ja inzynier informatyki

mistrzu, w takim zawodzie jaki ma OP, to pracodawca zapewnia Ci lokum w stolycy. A dodatkowo wysoką pensję i gratisy (służbowa komórka, laptop, samochód, karta multi Sport itp.).


@inko-gnito:
A w tej bajce były smoki?
  • Odpowiedz
@kodecss: 1) kto w takim wieku zarabia takie śmieszne pieniądze
2) kto zarabiając takie śmieszne pieniądze płodzi dwójkę bękartów (po co? żeby żyły w biedzie?) a na dodatek ładuje się pod korek w kredyt xD

To nie może być po prostu #truestory
  • Odpowiedz
@Radek41:
1. Pragnę zauważyć że 2/3 polaków nie zarabia średniej krajowej.
2. Nasi rodzice mieli nas 5 a tata jest elektyrkiem a mama pielegniarka - wiec kokosow nie bylo.
3. 300 tys to jest pod korek ? Mojemu bratu z podobnymi zarobkami na calą rodzinę jak były "0" stopy procentowe proponowali wziąć 800 tys - żeby sobie na spokojnie zrobił dom bo za 250 może nie skończyć.

Jesteś odklejony
  • Odpowiedz
1. Pragnę zauważyć że 2/3 polaków nie zarabia średniej krajowej.


@kodecss: to są całkowicie zafałszowane dane, tak jak podobno tylko 5% zarabia więcej niż 7k

Fałszerstwo polega na tym, że brane są pod uwagę osoby na etatach, a przecież cała masa jest na B2B albo prowadzi własne
  • Odpowiedz