Wpis z mikrobloga

Ja mam tylko taką rozkmine i chętnych zapraszam do wypowiedzi na ten temat. W czym są lepsi Ci wszyscy co wymyślili cały ten troll? Bardzo mnie śmieszy działający tutaj schemat, grupa stulejarzy uruchomiła mikro mózgi aby wymyślić sposób na dowartościowanie się i ewentualne wyłudzenie zdjęcia i zwalenie konia XD? I kto tu jest głupszy? Jeszcze ubolewanie, że jaka to nas przyszłość czeka haha to #!$%@? działać na korzyść społeczeństwa a nie walisz konia przed monitorem do durszlaków. Martwiące bardziej jest to jak wygląda mentalność ludzi w tym kraju "Byle się poczuć lepszym, byle #!$%@?ć komuś" albo "mam #!$%@? to sprawie żeby ktoś też miał". Wykorzystywanie czyjeś naiwności nasilonej dużym stresem dla własnej rozrywki jest tym samym co karmienie się ludzką krzywdą i podobnie jak wysłanie swojego zdjęcia z durszlakiem na łbie, jest to duży akt desperacji. Pewnie spora część rodziców obecnych tutaj trolli jakby zobaczyła w necie darmowe 100zł za zdjęcie z durszlakiem na głowie to by jeszcze kserokopie pocztą dosłali. "Gratulacje" za wykorzystanie odpowiednich warunków oraz schematów działania psychiki ludzkiej i trafienie do odpowiedniej grupy odbiorców lecz czy nie lepiej wykorzystać swoje umiejętności w sposób pożyteczny? Wysyłanie swojej głowy z durszlakiem jest solidnie głupie i współczuję ludziom co to robią, ale na pewno działając w sposób opisany parę zdań wyżej, nie jest się ani trochę lepszym od naiwnych, zdesperowanych maturzystów. A więc jaka to nas przyszłość czeka z troll grubasami siedzącymi przed obspermionymi monitorami? Piłeczka odbita bo aż kuje w oczy jak stulejarze karmią swoje ego.
#matura2022
PotworekZbagien - Ja mam tylko taką rozkmine i chętnych zapraszam do wypowiedzi na te...

źródło: comment_165158548145GyOlBKH9YX0wjWtHObXC.jpg

Pobierz
  • 18
@PotworekZbagien: Ech, potworku, jakby ci to wyjaśnić. My, sprzed 95’, jesteśmy wami, „zoomerami”…zawiedzeni? Oczekiwaliśmy, że może nas, trafiających na internet dopiero w wieku późnodziecięcym / nastoletnim, ale was, młodszych o ca. dekadę od mirków, tak głupio wydymać już się nie da. Wy, „Zetki” mieliście być tak cyfrowo oblatani, że nam gacie spadną.

POKOLENIE INTERNETOWE. Ostrzegano o wszystkim co się sprawdziło – będziecie dawać dupy w dłuższym skupianiu się, czytania i oglądaniu
@PotworekZbagien: Czyli żalisz się, bo nie dostałeś arkusza, a Twoje zdjęcie lata po wykopie? Dlaczego w Polsce jest takie przyzwolenie na kradzież? Jedna osoba uczciwie się uczy te 3, 4, czy tam 5 lat (nie wiem ile teraz trwa liceum), a druga dostanie sobie arkusz wcześniej, wygoogla odpowiedź, bo jest za tępa, żeby to sama rozwiązać i co, spoko? Bardzo dobrze, że się jedzie po oszustach.
@not_me: No cóż wiedziałem, że to tak zostanie odebrane. Maturę pisałem kilka lat temu, nic nie wysłałem do internetu, żadnego zdjęcia. Jestem ciekaw i próbuje coś zrozumieć. "Bardzo dobrze, że się jedzie po oszustach" powiedzieli Ci co oszukują na durszlaki hahaha NO i właśnie o to mi chodzi, że trollując w ten sposób zataczasz pętle i niczym się nie różnisz od ludzi z naczyniem na łbie. Zresztą całokształt wypowiedzi tutaj jest
@FunnyLogin: zapominasz o wielu rzeczach. To jaką mamy młodzież jest również wynikiem wychowywania naszych rodziców i właśnie tych ludzi co narzekają na ową młodzież. To już schodzi na głębsze fakty o niedoskonałości człowieka, ale zobacz jak łatwo się śmiać i wytykać coś komuś a już ciężej to zrozumieć, złapać pokorę BA spróbować temu zaradzić, to też jest empatia której nam Polakom brakuje, co jest prawdopodobnie skutkiem jaki wywarła komuna na naszą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@basalyk44: Nieszkodliwy? To zalezy czy pojdzie pozniej skarga do dyrekcji ze uczen Anon Kowalski probowal nielegalnie zdobyc arkusze.
Pytanie czy moga takiego ucznia za to niedopuscic fo matury