Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna zgoliła włosy na łyso, wygląda potwornie. Co więcej, zrobiła mi to na złość, do czego sama się przyznała, przez co mój obecny pociąg seksualny do niej, jest niemalże zerowy.
Czy da się cokolwiek z tym zrobić? Realnie nie wyobrażam sobie iść z nią do łóżka. Młoda dziewczyna, świetna ciało, ale no wygląda patologicznie.
Z drugiej strony, bez seksu w związku przez x miesięcy? Sam już nie wiem co robić.
Help me
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 91
jak dobrze wiemy, ogolił włosy jedynie wór z kołdry OPa
no chyba, że dwóch wazonów się dobrało, wtedy się idealnie dogadają

mózg im paruje, że można się wiązać z jakimś tłokiem płci jakiejkolwiek, nie znając takiej osoby dokładniej i nie mając świadomości co będzie #!$%@?ć
Przeciez wlosy u kobiety to podstawa w oczach mezczyzn wiec z czym Ty próbujesz polemizowac xdd


@ryj23: jak jesteś z kimś stałym związku, to gwarantuję ci, że widzisz w tej osobie coś znacznie więcej niż włosy, a jeśli nie, to chyba kiepski związek ¯\_(ツ)_/¯

To tak jakbyś gustowała w brunetach z bujnie zaczesana czupryna a w zamian podstawilbym lysego czy zakolaka z aureola hah


kwestia gustu jest nieco bardziej skomplikowana, nawet
Co więcej, zrobiła mi to na złość, do czego sama się przyznała,


@Matula11: To jest jedna wielka czerowna lampa ostrzegawcza. Przeanalizuj sobie czy innych oznak zaburzeń nie ma. Bo normalna to nie jest.
@Matula11: Czytam odpowiedzi i nie wierzę. Facetowi ma prawo nie podobać się jego laska, jeśli zrobiła coś, co ją totalnie oszpeca i jeszcze zrobiła na złość, co jest jednym wielkim sygnałem ostrzegawczym, bo toksyczną laską czuć na kilometr. To że z kimś jesteśmy nie oznacza, że mamy akceptować jego wszystkie wygłupy, fochy, ani nie oznacza że musi się ta osoba nam podobać BO MUSI. Bo to chłopak/dziewczyna. Nie.

Oleją ją totalnie