Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pethaf: kurde jakiś noname za tyle kasy .
?
Ja zrobiłem tak, że kupiłem rower z dobrym wyposażeniem, dołożyłem do niego zestaw do konwersji i mam mocnego elektryka w cenie niższej niż ten z aukcji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pethaf:
To co wystawiłeś to paździerz, który normalnie, gdyby nie silnik, kosztował może 2.5k. zawieszenie będzie #!$%@?, po drugim wypadzie zarżniesz przynajmniej wideł, a hamulce pewnie zeszklisz jak cebulkę do jajecznicy - producent nie podaje co to ale wyglądają jak mt200 albo inne tektro. Czyli do lekkiego kulania się na płaskim, wpadając w góry ciężkim elektrykiem zabijesz je.
Z resztą, cały osprzęt jest dyskusyjny. On się nada do lekkiego terenu (gdyby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tfbeen: na centrum rowerowe jest kilka za dużo mniej niż 10k, na allegro też. W innych sklepach nie szukałem więc co Ty gadasz?
  • Odpowiedz
@adii_22: dzięki! Jestem dopiero na etapie rekonesansu, wolę zapłacić raz a dobrze. Podejrzewam, że rower tylko z przednią amortyzacją to tak na dobrą sprawę nie ma sensu jeżeli chodzi o góry?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pethaf: chcesz jeździć ścieżkami które są względnie gładkie, wytyczone, są singletrackami, czy wybrać się na cały dzień z plecakiem jechać #!$%@?, trzaskać epickie zjazdy i skakać co tylko się da?
  • Odpowiedz
@adii_22: narazie ze względu na brak skilla to chyba pierwsza opcja, adrenaliny powinno wystarczyć. Także rozumiem że tylni amortyzator mogę sobie odpuścić.
  • Odpowiedz
@bury256: wyszło dużo taniej niż porównywalny ale gotowy elektryk? Nie mam skilli, sam konwersji się nie podejmę więc nie wiem czy by mi się to opłaciło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pethaf: nie wiem jak z wyważeniem takiego ulepa, choć powinno nadać się na jurę albo niewielkie pagóry. W góry nie zabrałbym bo bałbym się na zjeździe że mi zrobi krzywdę.
A dlaczego nie chcesz zwykłego HT, bez prądu? Będzie lżejszy o wiele niż full albo elektryk, nie zrobi krzywdy, a i pozwoli na wszystko właściwie. Nie mam na myśli pseudo XC albo XC, ale raczej sztywniak na kole 29", skokiem 120-140mm,
  • Odpowiedz
@Pethaf: rower osobno to zależy jaki ale ok 2k zestaw do konwersji 4k . Ale masz pełnego elektryka który zapiernicza a nie tylko pomaga w pedałowaniu. Mój jedzie prawie 70 km/h na samej manetce. Oryginalne elektryki pomagają przy pedełowaniu do 25 km/h i się wyłączają no i są 10 krotnie słabsze. Co do konwersji myślę, że poradzisz sobie sam, ja to ogarnąłem w dwie godziny
  • Odpowiedz