Wpis z mikrobloga

Hejka fellow zakolacy. Chciałbym na sobie przeprowadzić eksperyment. Mianowicie jestem od 3 lat na kreatynie i chciałbym zrobić dwa badania poziomu DHT: teraz-czyli w trakcie suplementacji i za miesiąc-po jej odstawieniu.

I tu pojawia się pytanie-da się to jakoś ogarnąć na NFZ? Dodam, że od dwóch lat biorę fina, którego przepisuje mi rodzinny. Myślałem zadzwonić i poprosić o skierowanie na badanie podając jako powód chęć sprawdzenia czy finasteryd działa.
W ten sposób mógłbym zaoszczędzić 120zł na jednym badaniu. Przejdzie czy lepiej od razu iść prywatnie?

#lysienie #zakola #wlosy #finasteryd #dutasteryd #minoxidil #kreatyna #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #gymcel

ropemaxxer - Hejka fellow zakolacy. Chciałbym na sobie przeprowadzić eksperyment. Mia...

źródło: comment_1651455875qdweSOCCyAdwCq8b4zqeDI.jpg

Pobierz
  • 43
1. Kreatyna #!$%@? ma do DHT


@NaChuiMiTaCHata: wlasnie jest sporo badań na to, że jednak ma i chcę się o tym organolaptycznie przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez fina dht pewnie będzie na glebie (w zależności od dawki)


Wiadoma sprawa, ale mimo wszystko zależy mi na tym, żeby było jak najbliżej tej gleby, jeśli okaże się że kreatyna mnie od tej gleby oddala to pójdzie w odstawkę.
@ropemaxxer: ta, widziałem, ich jakość jest, jaka jest. Dodatkowo wzrost był ciągle w wartościach fizjologicznych, a poziom wyjściowy przeważnie w dolnych granicach. Badanie wpływu kreatyny na DHT przy stosowaniu fina imo mija się z jakimkolwiek celem.
@ropemaxxer: Dobry/ciekawy eksperyment, wołaj na wyniki jakbyś zrobił.

Na NFZ tego raczej nie ogarniesz, szczególnie podając taki powód (eksperymentowanie).

W ten sposób mógłbym zaoszczędzić 120zł na jednym badaniu

Ale możesz znaleźć taniej to badanie, jeśli jesteś w dużym mieście (poniżej 100 zł).