Wpis z mikrobloga

MATURZYŚCI, NIE SŁUCHAJCIE @michalk003, że przecieki nie istnieją. To jest ferment. Wczoraj napisał:

Zapraszam po arkusze mam mocne dowody na to że są prawdziwe priv (mam polski i matmę podstawę)


Chłop jest farmazonem, został wrzucony na czarną listę m+ i próbuje się zemścić siejąc ferment po wykopie. To, że coś takiego napisał, możecie sprawdzić w jego profilu.

Nie ufajcie osobom z zielonymi nickami - one NIE mogą dawać dostępu do m+. Dostęp mogą dawać tylko osoby z pomarańczowym i czerwonym nickiem.

Najlepiej wrzućcie tego "michałka" na czarną listę. Typowa zawiść i jad z niego wychodzi, bo sam nie dostał, to chce zniechęcić innych.

#matura2022 #matura #durszlaki2022
  • 5
Polecam chłop mądrze mówi jestem z cke nakryliście mnie brawo co ja teraz zrobie :/ ajaj nie jestem dobrym szpiegiem jedna koledzy pomóżcie bo oni mnie obserwują i nie dostanę wypłaty teraz :(( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam chłop mądrze mówi jestem z cke nakryliście mnie brawo co ja teraz zrobie :/ ajaj nie jestem dobrym szpiegiem jedna koledzy pomóżcie bo oni mnie obserwują i nie dostanę wypłaty teraz :(( ͡° ͜ʖ ͡°)


@michalk003: i po co siedzisz na wykopie farmazonie? do książek, bo przecieków nie dostaniesz