Wpis z mikrobloga

zawsze czujęsię jak totalne gówno oglądając tego typu materiał bo często jestem w którejś z tych kategorii gdzie julka kręci nosem na "nie" :(


@st00ley:
Naprawdę masz ból dupy o dziewczyny lecące na czarnych? Julki, które naprawdę się umawiają z czarnymi to egzotyka, najczęściej to jakaś wiejska, niewykształcona i gruba Mariola.
@Flypho: tak mam ból dupy, bo trochę smutno należeć do grupy etnicznej w której część kobiet (tak to jest mniejszość ale spora i to nie są tylko mariolki ze wsi) leci na mężczyzn innych ras/narodowości natomiast nas kobiety z innych grup rasowych/etniczych nie fetyszyzują w taki sposób. Poza tym to nie chodzi mi tylko o czarnych/zagraniczniaków i p0lki ale ogólnie tego typu filmiki gdzie jest opisany facet o jakichś cechach i
natomiast nas kobiety z innych grup rasowych/etniczych nie fetyszyzują w taki sposób

Coo? Niby gdzie? Ameryka Południowa, Afryka, Azja - biali mają branie jak cholera.
@st00ley:
@Flypho: mówiłem o p0lakach nie o białych ludziach. Poza tym: czarni, brązowi, azjaci mają mega fetysz białych dziewczyn, dla nich to jest spełnienie marzeń seksualnych. Kobiety z ameryki południowej, Afryki (lol), Azji są uważane za mniej atrakcyjne przez większość mężczyzn. W stanach, kanadzie itp. jest tak że np. biały facet plus azjatka => automatyczny status przegrywa, który nie jest w stanie wyrwać dziewczyny o takim samy kolorze skóry jak on. Nie
Kobiety z ameryki południowej, Afryki (lol), Azji są uważane za mniej atrakcyjne przez większość mężczyzn. W stanach, kanadzie itp. jest tak że np. biały facet plus azjatka => automatyczny status przegrywa, który nie jest w stanie wyrwać dziewczyny o takim samy kolorze skóry jak on. Nie jestem rasistą/nacjonalistą ani niczym w tym stylu ale takie zjawisko zaobserwowałem i opisuje to co widzę.

@st00ley:
Naprawdę myślisz, że wygrywy przejmują się jakimś "automatycznie
@Flypho: Chodziło mi o to że kobiety z tych miejsc, które wymieniłeś są generalnie uważane za mniej atrakcyjne niż te "nasze". Więc polak-robak jest jakby niżej niż mokebas czy ahmed. Dodatkowo zauważ, ze miejsca gdzie p0lak może poszaleć to zwykle jakieś 3cio światowe chlewy. A taki mokebe czy inny "książe" egzotyczny przyjeżdża do kraju gdzie poprawia sobie standard życia, dostaje darmową białą dziewczyne (czyli coś o czym marzy) natomiast ty możesz
A taki mokebe czy inny "książe" egzotyczny przyjeżdża do kraju gdzie poprawia sobie standard życia, dostaje darmową białą dziewczyne (czyli coś o czym marzy) natomiast ty możesz sobie pojechać na filipiny czy do innego zadupia, śmiech na sali.

Większość tych mokebe Europę czy Stany zobaczy co najwyżej z pocztówki. Nielicznym wyjątkom się udaje tu dotrzeć, w dodatku zazwyczaj z dość zamożnych rodzin.

Aha i jeszcze jedna rzecz - polki też lubią same