Wpis z mikrobloga

Wielu się tutaj śmieje z telefonów Macrona, czy wycieczek różnych osób do Putina. No ale popatrzcie, szef ONZ był u Putina żeby wywalczyć ewakuację cywilów z Azowstalu, i dzisiaj pierwsza 100-tka wyciągnięta na teren Ukrainy. Wcześniej nikomu się to nie udało.

Więc powstrzymałbym się ze śmianiem się z tego, bo to że Macron z nim rozmawia, to nie znaczy że drugim telefonem nie wysyła sprzętu do Ukrainy. Głupi nikt nie jest i każdy wie co jest pięć, tak samo Putin gra w swoją grę.

#rosja #ukraina #wojna
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Więc powstrzymałbym się ze śmianiem się z tego, bo to że Macron z nim rozmawia,


@RafDan: Mieszasz celowo fakty czy nie rozumiesz tematu?

Porownujesz przedstawiciela ONZ do
  • Odpowiedz
@RafDan: generalnie uczciwe pozwolenie na ewakuację z Azowstali czy wcześniej wycofanie wojsk z północy Ukrainy wskazuje że jeszcze jakiś rozum Władimir Władimirowicz zachował. Bardzo dobrze że szef ONZ tam pojechał bo Rosja uznaję ONZ za najwyższy organ międzynarodowy.
  • Odpowiedz
@gorzki99: Nic mi się nie pomieszało, a śmiechy były z obu. Ani Scholz, ani Macron, ani Biden nie chcieli nic ugrać, no chyba że ugraniem nazywasz brak wojny. Oni wierzyli w dialog, i pewnie dalej wierzą, lecz dużo mniej, o czym świadczy transfer broni do Ukrainy. Zachód pokazał jedność ruchami, to że ktoś decyduje się na próbę dialogu, to jego wola.

Powiedz mi co mógł "Macron" ugrać dla siebie, za
  • Odpowiedz
Powiedz mi co mógł "Macron" ugrać dla siebie, za plecami Europy, kiedy wszyscy wiedzieli o jego telefonach, a wojna hulała na całego? Przecież Twoja logika jest totalnie bez sensu.


@RafDan: Jest bez sensu jak masz waskie horyzonty. Ja nie mam pojecia co se makaron wymyslil.
Ja widze/widzialem ze gral "nie w druzynie". Po co? To tylko on wie.

Problem polega na tym ze w momencie gdzie caly zachod mial byc druzyna to znalal sie taki jeden co sie wylamal. Zachod ustala, kombinuje co zrobic/cego nie zrobic a ten dzwoni. I nie dzwoni raz tylko "jak
  • Odpowiedz
W ten sposób rosja pokazała, że ma ONZ i cały zachód totalnie w p-----e.


@Shiado: Zal mi tych co dopiero zrozumieli ta oczywista oczywistosc. Jakim trzeba byc bezmozgiem zeby tego nie pojac wczesniej?

Albo jaka kasa musi za tym isc zeby na to przymykac oko?

Juz w 2014 kacapy pokazaly gdzie maja zachod. A zachod pokazal ze zrobi nic, a kacapy moga robic co chca. Teraz wszyscy ponosza konsekwencje zachowania
  • Odpowiedz
@Stay12: A to nie pytaj mnie tylko @gorzki99 - ale w sumie nie wiem czy ma to sens.

@gorzki99 Aha, czyli ja mam wąskie horyzonty, ale Ty sam nie potrafisz wytłumaczyć po co miałby to robić. Myślę że to świetnie podsumowuje Twoje urojenia i brednie. I powiedz mi jeszcze w jaki sposób Macron pokazał że nie gra w jednej drużynie, skoro nie blokował sankcji, głosował wspólnie z Europą,
  • Odpowiedz
@marylarodowicz: Zelenski to raczej wszystkich prosi o jakakolwiek pomoc (i nic w tym zlego bo jest w nieciekawej sytuacji)

Tylko makaron zdecydowal sie na telefonowanie.

Poza tym to Zelenski caly czas mowi ze nie boi sie rozmow z putinem.

Nie miras. Jakichkolwiek bys fikolkow nie robil to zachowanie makarona nie jest normalne i wspolne dla zachodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: > Poza tym to Zelenski caly czas mowi ze nie boi sie rozmow z putinem.

Bo się nie boi, tylko Putin nie chce z nim rozmawiać. Poza tym Macron uzgadniał to z Zelenskim że będzie rozmawiać z Putinem, przed i po
  • Odpowiedz
rozmawiać trzba zawsze, a wykopki to wykopki


@fraciu: A zalosni optymisci to zalosni optymisci.

Z kim Ty chcesz rozmawiac? Z kims kto caly czas pokazuje ze nie dotzyuje umow i
  • Odpowiedz
  • 0
Porownujesz przedstawiciela ONZ do makarona?


@gorzki99 Macron przynajmniej, w przeciwieństwie do ONZ, ma jakąś realną władzę i wpływ na to co się dzieje. Więc to porównanie jest na jego niekorzyść.
  • Odpowiedz
@RafDan: Ale ta narracja ma jak najbardziej sens. Tylko, że najpierw musisz wyjść z założenia, żeMacron zły lewak, Le Pen dobra, konserwatywna. A jak ktoś ci zwróci uwagę, że Le Pen jednak nie taka fajna to móiwsz, że z Macronem SĄ TACY SAMI bo Macron gada z Putinem przez telefon.
  • Odpowiedz