Wpis z mikrobloga

Hej #rower moze doradzicie. Chcę kupić rower do jazdy tylko w mieście, dojazdy do pracy itd. Podobają mi się szosy ale nie przekonuje mnie kierownica, widzialem ze jest cos takiego jak fitness czyli szosa z prostą kierownicą (?) ale wszelkie nówki jakie znalazłem zabijają ceną. Myślicie, że coś podobnego dałoby radę kupić powiedzmy do 1000zł? Używki jak najbardziej wchodzą w grę.
Zależałoby mi na
-im lżejszy tym lepiej (ile to jest lekki rower? 15kg? 10?)
-wiecej niz jeden bieg a juz na pewno nie ostre koło
-do tysiaka
-najlepiej #krakow lub okolice
-cos w stylu pic rel mam w glowie

Wszelkie rady bardzo mile widziane!
Marynasz - Hej #rower moze doradzicie. Chcę kupić rower do jazdy tylko w mieście, doj...

źródło: comment_1651366665vHKFnTmQmPvlhfWQwbnL2n.jpg

Pobierz
  • 5
@Marynasz: Jeśli chcesz jeździć do pracy to:
- pełne błotniki cobyś nie dojeżdżał z plamą błota na plecach jeśli w drodze złapie Cię deszcz;
- oświetlenie z dynamem w piaście cobyś nie musiał myśleć, czy złapie Cię szarówka przy powrocie do domu;
- zdecydowanie bardziej wyprostowana sylwetka niż przy szosie, bo tak po prostu łatwiej się rozglądać, czy ktoś Cię nie chce zabić wymuszając pierwszeństwo czy zajeżdżając drogę;
- ew. bagażnik,
@Admiral16: @Tomek_Tcz: @s---k: @Cyfranek: dzieki Panowie. Przejechalem sie rowerem taty, taki typowy miejski. No generalnie spoko ale niestety wsiadłem też na rower kumpla single speed bez absolutnie niczego. Roznica wagi i prowadzenia tego roweru jest dla mnie powalająca. Totalnie rozgladam sie za czyms takim w tym momencie, do jazdy po miescie powinno byc okej.