Wpis z mikrobloga

Jak jesteś introwertykiem to its over z #rozowepaski
To jest gorsze niż cofnięta szczeka i 160cm wzrostu.
Brak dynaminy, co za tym idzie obycia towarzyskiego. Jesteś cichy i skryty to przez różowe nie będziesz brany pod uwagę. Będziesz jak powietrze.
KAZDY dynamiczniak jakiego znam zaroochał.
A introwertycy są skazani na incelstwo lub p0lki szukające bankomatu.

Trzeba mieć gadanie, nawet jeśli ktoś jest totalnie głupi i bredzi bez sensu to i tak będzie o niebo wyżej od bardzo mądrego introwertyka.
Czy introwertyzm można nazwać mentalcelstwem? Od pewnego poziomu tak.

Jeśli przynajmniej 3 razy w miesiącu nie wychodzisz na n0rmicką imprezę to jesteś po prostu dziwakiem.

Tak już jest bo natura tak chciała.
Możesz być oczytany i elokwentny, mieć wiedzę na poziomie profesora, to i tak każda dziewczyna wybierze dynamiczniaka.

Echhhhhhhhh
#przegryw #zwiazki #psychologia
  • 12
@Mezomorfix: To jest prawda i odkryłem to już w czasach szkolnych, gdzie jako nieśmiały, introwertyczny gówniak siedziałem zawsze cicho i nie udzielałem się na lekcji, nawet jeśli miałem coś mądrego do powiedzenia. A dynamiczniaki wykrzykiwały głupoty i dostawały plusy za aktywność.
Teraz jestem stary i to się nadal zawsze sprawdza. I w kontaktach z kobietami (których nie mam) i ogólnie w życiu. Jak jesteś dynamiczny to się zawsze wykłócisz o swoje,
@Mezomorfix:

Brak dynaminy, co za tym idzie obycia towarzyskiego. Jesteś cichy i skryty to przez różowe nie będziesz brany pod uwagę. Będziesz jak powietrze


Ale ty nie opisujesz w tym momencie introwertyzmu tylko bardziej to brzmi jak jakaś fobia społeczna albo jakieś inne niedostosowanie.