Wpis z mikrobloga

@Tryt_on: @Czlowiek_i_ludz_zarazem:
Ja praktykuję Technikę Uwalniania ale to dlatego że mam kłopot z emocjami często...
Robię tylko uwalnianie. To jest bardzo TECHNICZNA rzecz. W sensie uwalnianie energii emocji która "zakleszczyła" się w ciele.
Na szybko porównuję to do włączania i wyłączania latarki aż WYCZERPIESZ baterie (emocje).
Reszta takich zaawansowanych rzeczy które on proponuje - nie wdrażam się. Po prostu potrzeba mi tylko bycia mniej nerwowym, bardziej wyluzowanym i
  • Odpowiedz
@SanSebastian666 @Czlowiek_i_ludz_zarazem: Jak udało ci się wziąć coś z tej książki z pożytkiem dla siebie - to brawa i oklaski!
Ja się od pana Hawkinsa odbiłem i już nie wrócę. Sama metoda nie jest nowa i nie jest metodą odkrytą przez autora. W zasadzie to zwykłe procesowanie emocji - jest tego od groma na jutubie. Ale mam alergię na #!$%@? o aurach, telepatii, logarytmicznych konstelacjach energii świadomości:) i innych
  • Odpowiedz
Ale mam alergię na #!$%@? o aurach, telepatii, logarytmicznych konstelacjach energii świadomości:)


@Tryt_on: tak, ja też to odrzuciłem. Ja wyznaję tylko czyste uwalnianie, po prostu dużo u mnie wypartych emocji - to jest fakt. Ale dla mnie suche uwalnianie jest TECHNICZNE tak jak opisałem.
Kolejnym Jezusem Chrystusem nie mam zamiaru zostać XD
  • Odpowiedz