Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Używam na codzień dzbanka do filtrowania wody. Chciałbym go wymienić na jakiś filtr podblatowy do baterii trójdrożnej. Co byście mogli polecić? Wody kranowej używam jedynie do gotowania, mycia i robię herbaty/kawy. Odwrócona osmoza z mineralizatorem raczej odpada bo nie chce 2 wylewek na zlewie.

#filtrdowody #zdrowie #woda #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@modnak: Założyłem 2 tygodnie temu aquaphor kryształ H. Poza filtracją wody ma wkład odkamieniający. Połączenie jest banalne. Ja mam pod baterie podłączone ale pod dwudrożną lecz to niewiele zmienia w temacie. Do podłączenia zestawu potrzebna jest przejściówka za kilka zł tak aby podłączyć ich wężyk do przejściówki a przejściówkę wkręcić w wężyk. Ja dzwoniłem do sklepu aquaphora i dorzucili mi ją do zestawu. Dam znać za rok jak się sprawdza
  • Odpowiedz
@r00ti: Mam cały czas. Filtry czyszczące zmieniam raz w roku. W czajniku po roku jest bardzo delikatny nalot usuwany odrobina kwasku. Filtr z żywicą mimo regeneracji solą, wytrzymał w sumie 2 lata i przez niego zaczął się już dziwny zapach robić w wodzie więc też poszedł na wymianę przy trzeciej wymianie. Zregenerowałem go co pół roku bez wyraźnych objawów zużycia ale widomo że jak zmiękcza to wapn posiadał się na
  • Odpowiedz