Wpis z mikrobloga

@chlopak_z_blokow: TERAPIA, TERAPIA!

Spoko - ja na psychiatrę i psychologów wydałem myśle, że z 10k (co i tak jest mało) i nic mi to nie pomogło.

Jednak w żadnym wypadku nie rezygnuj z psychiatry. Możliwe, że nic ci nie pomaga, ale istnieje mała szansa, że bez leków mógłbyś bohatyrnąć.

Generalnie, to współczuje ziom, ale trzymaj się tam i mam nadzieję, że uda Ci się wyjść z tego gówna.
@Koobik: @TrzyGwiazdkiNaPagonie: Wellbutrin 129 zł x 2 opakowania bo zmienił na 300 mg. Pomaga pracować i nie leżeć w łóżku cały dzień bo aktywizuje, ale na lęki zbytnio nie pomaga wręcz przeciwnie trochę nasila, a ja sie leczę u niego głównie na lęki. xD Biore bo bez tego z łóżka nie wstawałem, a zarabiać trzeba nawet jak nasila fobie to taki trade off sie opłaca.

@saintieov: wygooglałem w necie
@SaintWykopek: Nie chciałem brać leków SSRI to dał mi leki modulujące dopamine i noradrenaline. Czuje sie dziwnie bo taki czujny i skupiony bo te przekaźniki to modulują głównie leki na adhd. xD Lęki trochę stłumione, ale fobia społeczna tak jakby większa bo mam motywacje, ale nie w kierunku socjalizacji z ludźmi, a do zajęcia się rzeczami typu praca. Biorę nietypowe leki które bierze się wtedy gdy typowe wybory na lęki i