Wpis z mikrobloga


Nie macie wrażenia, że PiS #!$%@?ł nam szanse życia w normalnym rozwiniętym kraju i nasze pokolenie już nie zazna jako takiego dobrobytu i stabilności gospodarczej? Zmarnotrawili wszystko co udało się zbudować po 1989 r. ()

#pis #bekazpisu #polityka #polska #inflacja #ekonomia #gospodarka #pieniadze #ankieta

PiS schrzanil nam resztę życia...

  • Tak 90.1% (282)
  • Nie 9.9% (31)

Oddanych głosów: 313

  • 32
@Mathas: Ty tak serio? Ja wiem, że nie głodowałem ale dorastałem w latach 90-tych i pamiętam tę biedę i szarzyznę kiedy dżinsy były luksusem a buty ze sklepu to było wielkie WOW!, potem początki XXI w. kiedy też zarobki były tak liche, że trzeba było odkładać na buty albo nowe spodnie ze sklepu, rower to można było kupić na raty na 5 lat albo wziąć kredyt gotówkowy na 4 lata na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@viollu: Tylko widzisz, jesteśmy ewenementem w skali europejskiej żeby rząd musiał regulować minimalne wynagrodzenie bo w Polsce pokutuje XIX w. kapitalizm i płacenie pracownikom nieadekwatnie mało do efektów pracy.

Dlatego też sporo biedoty dało się nabrać na 500+ i zagłosowali na PiS bo mimo, że pracowali to nie byli w stanie się utrzymać lepiej aniżeli wegetując.